Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogy kellene viselkedni a...

Hogy kellene viselkedni a kutyámnak, ha rászólók?

Figyelt kérdés

Amikor valami olyat csinál, amit nem engedek neki, és észre veszem, és rászólók hirtelen akkor rám néz, nyalja a száját, lehúzza a fejét, farkát behúzza, és néz rám, és jön oda a lábam elé, és olyan meg bánóan néz rám

Ez normális, hogy így tesz?

Nekem, olyan, mintha félne, hogy agyonverem, pedig sosem ütöttem meg soha!


2011. márc. 28. 15:20
 1/5 anonim ***** válasza:
52%
Ez normális, bárcsak minden kutya ilyen engedelmes lenne.
2011. márc. 28. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szerintem ez normális. Az enyém már úgy vár haza hogy fülét farkát behúzza és szégyelli magát. Én sem bántom őt, csak kiabálok. Tudja hogy rosszat csinált, mert ennek az előzménye az, hogy az ágyamon fekszik. De tényleg nem bántom őt, csak lelkiismeret furdalása van. =)

Ne aggódj. Ez normális.

2011. márc. 28. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
66%
Hát lehet, hogy sokaknak normális, de számomra egy megalázkodó kutya borzalmas látvány. Ha hívom, netán megérkezek valahonnan, nekem az az igazi, ha örömmel, akár túláradó örömmel fogad és nem sunyítva.
2011. márc. 28. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Az enyém is így csinál,pedig nem bántalmaztam.Sajnos szaporított kutya,s ezeknél nagyon gyakori az ideggyengeség.Vagy túl megalázkodóak,mint a tied vagy az enyém,vagy pedig túl agresszívek.S az előttem szólónak igaza van,egy ilyen mértékben megalázkodó kutya nem egy szívderítő látvány...Amúgy a kutyákkal sem tud rendesen viselkedni,pedig rengeteget volt kutyák között,s mégis úgy csinál,mintha megverte volna kölyökkorában egy másik kutya.Egy pincsi is ha határozottan közeledik felé,már nagy megijedve,kiakadva rohan,a farkával a lába közt és nagy riadt szemekkel,alig tudom magamhoz hívni.Ő egy 2 éves szuka németjuhász kutya....
2011. márc. 28. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
lehet egy kicsit túl szigorúan szólsz rá (a szájnyalás konfliktuskerülő, csillapító jelzés-ha a farkát maga alá húzza és nem csak lefelé lóg az is arra utal, hogy túl sok ahogyan rászólsz) a többi teljesen normális egy megadó tipusú, engedelmes kutyától
2011. márc. 29. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!