Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Izzadnak a kutyák? Végül is...

Izzadnak a kutyák? Végül is pl. a lovak tudnak, akkor a kutyák miért ne tudnának?

Figyelt kérdés

Több weboldalt olvastam, és volt ami szerint igen, és volt ahol azt írták nem, csak a nyelvükön keresztül párologtatnak (lihegéssel). Eddig én is úgy tudtam, hogy nem, de párszor futottam a kutyámmal, és utána eléggé nedves volt a szőre...(nem, nem hempergőzött pocsolyában, nem esett az eső, nem ugrott fejest a vizes tálba utána, és a nyála sem "csapódott" hátra futás közben...)

szóval szerintetek, mi az igazság?


2011. márc. 28. 21:56
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Azt nem tudom , nézz utánna az anatomiájuknál hátha írnak valamit.
2011. márc. 29. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Én úgy hallottam, hogy az egyetlen fajta, ami izzad, az a basset hound. Ismerősömnek van 2 is, és mondta, hogy rendesen szokott lábszaguk lenni.


[link]

"Ja, és –egyedülálló módon- izzad."

2011. márc. 30. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
A kutyák nem tudnak izzadni,mivel nincsen nekik izzadás mirigyük,viszont a nyelvükön keresztül párologtatják el a levegőt és így hűlnek le
2011. ápr. 5. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
de izzadnak!az én kutyámnak a hónalja és a lába is izzad!!!!!!!!!!!!!!!4!!!!!!!!!!négy!!!!!!!!!4!!!!
2017. júl. 12. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!