Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Melyik kutyafajta családbarát...

Melyik kutyafajta családbarát és egyben jó házőrző?

Figyelt kérdés
2011. márc. 29. 17:35
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
németjuhász
2011. márc. 29. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
25%

Labrador,spániel,német juhász,golden retriver,

De igazság szerint foglalkozás kérdése ha foglalkoztok a kutyával és jól betanítjátok akkor család barát és házörző de házőrzésre labrador a legjobb

2011. márc. 29. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 xnorkax ***** válasza:

Általában mindegyik kutya, amelyik őrző-védő a gazdáiért tűzbe menne. :)

német juhász, kaukázusi juhászkutya, skót juhászkutya, kuvasz, komondor, rottweiler, staffordshire terrier, hovawart ...és még sorolhatnám.

2011. márc. 29. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Rottweiler, boxer az utóbbit azért merem ajánlani, mert nekem is van egy és jelez, ha megy valaki a kerítésnél igaz vakkant, nem kezd bele hosszas ugatásokba de pont elég. Ja és imádja a gyerekeket. A roti is nagyon jó házörzésben mondjuk jobb, viszont erősebb kéz kell hozzá.
2011. márc. 29. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Bullmasztiff. A külső egy hihetetlenül barátságos, gyerekszerető kutyust takar. Imádom, és ő is az egész családot. Kezdetektől szereti a kis unokatesómat. Most 6 éves az unokatesóm, és a kutyussal nőtt fel. :)
2011. márc. 29. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim válasza:
100%

Én az Americai staffordshire Terriert ajánlom. Nagyon jó házörző, csak akkor ugat amikor kell,akkor tudom, hogy már oka van. Nem ugat csak azért mert épp elmegy valaki az utcán.

Nagyon családbarát, a családtagokért bármit megtenne, hogy megvédje. A gyerekeket általában nagyon szereti, bár ez mind nevelés kérdése.

2011. márc. 29. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Egy jól nevelt, szocializált őrző-védő kutya tökéletes erre bármelyiket is választod.

Nekem a bullmasztiff a fő kedvencem.

2011. márc. 29. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim válasza:

Bullterrier / Staffordshire BullTerrier


http://www.youtube.com/watch?v=tw1Aes8jmV8&feature=related

[link]


DE HA KELL:

http://www.youtube.com/watch?v=16IT4hVpTUA&feature=related


Csodálatos család és gyermekszertő kutya, hű őrzőjük és a tulajdonuknak, puszta kinézete is távol tartja a sunyi embereket.


A zord küldő mögött egy érzékeny, szerető belső lakozik - mondjuk szerintem egyáltalán nem zord.

2011. márc. 29. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

németjuhász!!!

az enyémnek a nyakán logott a tesóm kislánya 3 évesen,eltürte,meg még azt is türi ha a macska el eszi elöle a kaját.viszont ha olyan ember közelit a házhoz akinek nem kéne,megérzi hogy ki rossz akkor viszont át megy vadállatba és véd minket :) imádom

2011. márc. 29. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Én is az Amerikai Staffordshire terriert ajánlom!:)

Nagyon jó házőrzők,nem ugatnak feleslegesen nagyon család centrikusak és a gazdáikért tűzbe mennek!

A kaukázusi juhászkutyát,komondort, rottweilerelt én nem ajánlanám gyereke mellé!


Egy Amstaff gazdi!

2011. márc. 29. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!