Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen hatással lehet a...

Milyen hatással lehet a kutyánkra a sugárzás?

Figyelt kérdés

Állítólag ideért a sugárzás Japánból, a kutyákra milyen hatással lehet ez, hogyan lehet ellene megvédeni oket?

[link] -ilyen kelpet szedek én, ilyet lehet kicsit belereszelni por formájában persze nem az egész tablettát a kutya ételébe?


2011. márc. 30. 06:56
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
ugyan olyan hatása van rájuk mint a többi élőlényre
2011. márc. 30. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Vigyázz nehogy nőjjön neki még 1 lába!


Viccet félretéve nem lesz senkinek sem baja tőle , ne tömd semmire sem való gyógyszerrel a kutyát.

2011. márc. 30. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Magyarországon NINCS sugárzás veszély. Csernobil közelebb van,de akkor sem volt. De ha Te jódtartalmú szert szedsz,komoly egészségkárosodásod lehet! A túlzott jódbevitel hatásairól kérdezed meg az orvosodat!
2011. márc. 30. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim válasza:
Kérdezőtől kérdezném, hogy honann tudod, hogy ideért a sugárszennyezés?Honan vannak az információid, mert én is szeretném tudni, mert van három gyerkőcöm, és szzeretném őket megvédeni valahogy(1éves,3 éves,5 éves).
2011. márc. 30. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Hagyjuk már ezt a sugárveszély hisztériát. Igen, ideért, de mivel totál fel van hígulva, SEMMILYEN hatása nincsen. Szerintetek ha mi itt a világ közepén fosunk tőle, akkor mi van az amerikaiakkal, kínaiakkal és még azokkal akik közelebb élnek, mint mi? Senki az ég világon nem pánikol, csak a hülye magyarok pörögnek ezen. Igaza van az egyik válaszolónak, Csernobil is közelebb volt, mégse lett senkinek semmi baja...Japán meg hányszor messzebb van...
2011. márc. 30. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Nem tudom te miért szeded egyébként a jódtartalmú szereket, de hallottam múltkor, hogy a sok pánikoló a semmi miatt felvásárolta már kb. az összes jódtartalmú szert, és akinek tényleg kellene, azaz a pajzsmirigy betegeknek, nekik meg már nem jut. Szóval ha csak feleslegesen szeded, mert te félsz a sugárveszélytől, akkor jó lesz ha leállsz vele, mert semmit nem ér, és csak tönkreteszed vele a szervezeted. Kutyádnak meg semmiféleképp ne add...
2011. márc. 30. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
A paranoia sokkal komolyabb betegség, mint a nemlétező sugárszennyezés. Szerencsére jó eséllyel kezelhető, úgyhogy irány az orvos! :)
2011. márc. 30. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:
Csak annyit szeretnék kérdezni, hogy pontosan mikor melyik nap érte el magyarországot a sugárszennyezés?Jó tudom, hogy fel van hígulva, de mégis érdekelne, hogy mikor ért ide, és mikor távozik a légkörünkből ez a szennyezés?
2011. márc. 30. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Najó. Pánikolóknak ajánlanám az amerikában kiadott könyvecskét az esetleges atombomba támadásról.

Egy jól felépített ház már 20% esélyt ad a sértetlenségre. Egy megfelelő pince már 80at.

KÖZELI atombomba támadásnál.


Érdekes módon nem evakuálták a környéket európa eldugott szegleteibe, szóval nem hinném hogy akkor katasztrófa lenne az ügy.

Miért kell minden ilyen hülyeséget felfújni? :D


A kérdésre válaszolva: semmit ne adj neki

2011. márc. 30. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
9:41-esnek, állítólag 24-e körül ért ide és ma már talán felettünk sincs az a felhőréteg vagy mi...szóval nem tudom mi ez a pánik :) nekem eszembe se jutott ez az egész, hogy akármi ideérhet...mások mit össze tudnak kínlódni rajta, hihetetlen...
2011. márc. 30. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!