Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Tapasztalt kutyások? Ilyet...

Tapasztalt kutyások? Ilyet hallottatok már? Kétségbe vagyunk esve!

Figyelt kérdés
Már írtam pár napja kérdést! Egy éves kutyánk egy hete alig eszik, kedvetlen. Elvittük hétfőn dokihoz, azt mondta,hogy kezdődő tüdőgyulladás, piros a torka. Adott neki 3 injekciót, amiben volt étvágycsökkentő! Ma vittük vissza, de nem változott semmi! Étvágya még annyi sincs,mint pár napja, most már szinte semmit sem eszik! A szín húst sem, pedig már mindent kipróbáltunk! Ma azt mondta a doki,hogy a tüdeje már rendben, ő szerinte nem szervi oka van, hanem lehet a szomszédban tüzelő szuka és azért "beteg" a kutyám. Dolgoznak a hormonok! Ti láttatok már ilyet? Azt még elfogadom, hogy esetleg ilyenkor megkergül, de hogy ennyire leamortizálódjon? Ma már tényleg semmit sem evett. Pénteken kell visszavinnem! Már kisírtam a szemem! Annyira sajnálom, olyan sovány. Mit csináljak vele? Ha tényleg a tüzelő szuka a baja,akkor meddig fog tartani? Bármilyen segítséget elfogadok! köszi
2011. márc. 30. 20:51
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a tüzelő szuka duma hülyeség a dokitól...ha attól lenne, akkor nem nem enne, hanem menne át hozzá bármi áron...
2011. márc. 30. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
feltétlenül vidd el másik dokihoz, az nem árt, ha kikérsz egy másik szakvéleményt. Remélhetőleg felfedezi az igazi baját.
2011. márc. 30. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

Ja, találkoztunk már hülye dokival


a kutyud meg vidd kórházba és infúzió


ha írod, merre laksz, javaslunk orvost is

2011. márc. 30. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
63%

Szerintem tuti enne valamennyit attól még, hogy szerelmes!

Babeziózist (kullancsfertőzést) kizárta a doki? (Kedvtelenség, étvágytalanság, lustaság, a tünetei, a kutyának nincs életkedve és lázas is. A végén a vesét támadja a baj, és véreset pisil, utána a vesék már leállhatnak, és akkor szomorú vége lesz a történetnek. Kb. pár nap lefolyású a dolog. A mi kutyánknak volt már ilyen baja, kapott injekciót, kb 2 nap alatt rendbe jött. Kellett figyelnünk a pisijét, nem véres-e. ) Csak azért írtam ezt le, mert ez egy gyakori baj, és nehogy így járjatok!

Remélem, hogy rendbe jön a kutyád! Én a te helyedben rákérdeznék a kullancsfertőzésre+ felhívnék más dokit is, h adjon tanácsot!!

Jobbulást a kutyádnak!

21/l

2011. márc. 30. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

Vigyétek el másik orvoshoz is!!! Sürgösen mert ez a doki nem ért a szakmájához!!!

Amugy télleg lehet tüzelő szuka a baja, az én kutyámnak is volt ilyenje, és nem evett nem ivott, megduzzadt a heréje. De az orvosunk adott injekciót és rendbe jött, amugy az nem igaz hogy menne vagy valami az enyém se ment csak egész nap feküdt. Ja és addig fog tartani ha tüzelés az oka, ameddig nem kap megfelelő ellátást. De szerintem inkább vigyétek máshoz.

2011. márc. 30. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
vidd el egy állatkorházba
2011. márc. 30. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Bizony, ha közvetlen közel van a szuka, vannak kanok, akik még enni sem képesek olyankor. Kb 3 hét, amíg a szuka tüzel. Ha el akarod kerülni az ilyesmit, ivartalanítod a kanodat.
2011. márc. 30. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 guszpi válasza:
Ha mar itt tartunk nekem 4honapos stafford kutyam allando jelleggel bepisil,de fel orankent ki is van engedve mitol lehet ez?
2011. márc. 30. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

Köszi!

Közvetlen közelnek mi számít? Az utca túl oldalán van pár kutya. Lehet,hogy van szuka közöttük, nem tudom!

Oké,hogy kevesebbet enne, de hogy semmit? Fél kg-ot fogyott két nap alatt! Szerintem ez nem normális dolog!

Egyébként kiskunfélegyházán tudtok valakit javasolni?

2011. márc. 30. 22:42
 10/15 anonim ***** válasza:

nekem is van/volt/lesz ilyen....

van két pincserem és mikor a szuka tüzen addig a kan nem eszik,kedvetlen,morcogós!

de sztem nem ez a baja a tiédnek :(

2011. márc. 31. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!