Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A máltai selyemkutya ugatós...

A máltai selyemkutya ugatós fajta? Vagy nem jellemző.

Figyelt kérdés
Gyerekeimnek szeretnénk egy kiskutyát a máltai és a havanese tetszik. A kettő között vacilálok. Mit kell tudni ezekről, mi jellemző rájuk, miben különböznek egymástól? Azt tudom, hogy a méreteiben ill. a szőrzetükben különböznek, de tulajdonságaikban is vagy nagyjából egyformák. Ha valakinek ilyen kutyusai vannak írna nekem pár jó tanácsot?
2011. márc. 31. 21:17
 1/2 anonim ***** válasza:
kis kutyák többsége ugatós! De vannak kis testű kutyák amik nem olyan ugatósak, nem olyan pörgősek pl( francia bulldog, angol bulldog)
2011. márc. 31. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
A bichonok meglehetősen hasonlítanak egymásra, mind külsőleg, mind belsőleg. Én úgy tudom, hogy az ugatás egyikre sem jellemző. Nekem bolognese-m van, hónapokig a hangját sem lehetett hallani, most is csak akkor, ha hazaérek és örül. :)
2011. márc. 31. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!