Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Tescoban tudok venni a kuytsuo...

Tescoban tudok venni a kuytsuomnak Freesbet? (frizbet) nemtudom hogy kell irni.

Figyelt kérdés
2011. ápr. 1. 19:00
 1/10 anonim ***** válasza:
69%
Frízbit? Persze. Akármilyen megteszi neki, akár a játékoknál is választhatsz egyet. Hamarabb szétrágja, de olcsóbb. :)
2011. ápr. 1. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
köszönöm! :))
2011. ápr. 1. 19:05
 3/10 anonim ***** válasza:

Attól függ mit akarsz.

A lényeg hogy embernek való frizbit semmiképp se vegyél, mert az megsebezheti a kutya száját!

A kutyás boltokban NINCS szabvány frizbi. A legtöbb amit árulnak egyszerű visszahozós játékokhoz elég, nem is lehet őket bárhogy eldobni, trükköket csinálni velük. Ha igazéból firzbizni akarsz a kutyáddal akkor legjobb ha netről rendelsz, vagy rendezvényeken veszel. Én Hero korongot használok, de van másfajta is.

2011. ápr. 1. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Semmiképpen sem! Egy rosszul kiválasztott frizbivel komoly sérüléseket is okozhatsz a kutyának. Az embereknek valót felejtsd el, de az sem mindegy, hogy a kutyáknak gyártottak közül melyiket veszed. Kutyás boltokban sem érdemes ilyet venni, mert általában azok sem túl jó minőségűek.

Neten kell rendelni, ha igazán jót akarsz.

2011. ápr. 1. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
láttam/halottam olyanról is, ami textillel volt beboritva, az jo?
2011. ápr. 1. 19:54
 6/10 anonim ***** válasza:

Bocsi, nálunk bevált a sima emberi frizbi is, jól elvolt a kutya, és nem vágta meg a száját (mondjuk nem is rágta szét).

De bocsi, félreinformáltalak. :)

2011. ápr. 1. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 Ninna ♥ ***** válasza:
Én is azt mondom, hogy netről rendelj egy jó minőségű kutyafrizbit és a márkára is nagyon figyelj. A legjobbak a Hero, és a Jaws korongok, én a Jaws-ot használom hobbi szinten, illetve kutyaiskolába bemutatókra, stb, nagyon bevált. Nem olcsó, mert 3500-4000 forint, de harapásálló, és nagyon jó anyagból van, a kutyám is imádja, és még semmilyen sérülése nem származott a játék használatából.
2011. ápr. 1. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 xnorkax ***** válasza:
Én még nem láttam egy Tescoban sem kutyáknak való frisbeet. Embereknek valót sose vegyél, ez könnyen eltörhet és felsértheti a kutya száját. A rendes frisbee rugalmas, gumiszerű anyagból van. Ilyet jobb a netről rendelni. :) Vagy esetleg valami rendes állatkereskedésben venni.
2011. ápr. 1. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

mivel nem akartam komolyabban frizbizni a kutyáimmal, ezért elsőre csak egy ilyen "vásári" nyeklő-nyakló gumifrizbit vettem nekik (kutyáknak való volt, csak nem márkás). ezt bazi nehéz volt egyenesen dobni, ráadásul hamar elnyűtték. másodjára vettem egy másik olcsó darabot a fresiből, ami stabilabbnak tűnt, de asszem az 5. dobásig bírta... :D


és akkor utána meguntam és rendeltem egy HERO-t. elég kemény igénybevételnek van kitéve, kemény szájúak a srácok, de ez azóta is jól szuperál, pedig sokat használjuk. megéri!!!

2011. ápr. 2. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Elsőre énsem vennék neki "rendes" frizbit, de persze embereknek valót sem, mivel kitudja, tetszik-e neki a dolog. Ha beválik, és sokat fogunk játszani, persze rendelek neki. :))
2011. ápr. 5. 16:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!