Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mi a véleményetek a Tescoban...

Mi a véleményetek a Tescoban kapható vitto nevezetű macskakonzervről? Macskám megeszi, csak nem tudom, hogy elég tápérték van-e benne.

Figyelt kérdés
2011. aug. 5. 07:48
 1/5 anonim ***** válasza:

A mi macskáink is olyat kapnak. Megeszik, és jól is néznek ki tőle.

Mondjuk mellé kapnak még szárazat is, meg maradékokat.

2011. aug. 5. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Hát én még nem kóstoltam!:DDDDD
2011. aug. 5. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Én is veszek néha, és én is gondolkodtam már ezen. (Akinek többet jelent a macskája, mint egy puszta háziállat, annak ez tényleg eszébe jut, előző...)

Viszont nekem sincs mindig pénzem jobb minőségű kajára, úgyhogy ilyeneket is szoktam venni. Szerintem, amit megeszik a macska, azzal nem lehet olyan nagy gond. Mert vannak olyan kaják, amit nagy ívben kikerülnek, na, ott már lehet gond, azt nem kell erőltetni.

2011. aug. 5. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ezio... Hidd el, van...

De ez az oldal nem a világ problémáiról szól, hanem a MACSKÁKRÓL. Engedtessék már meg, hogy akkor lehessen egymástól kérdezni a témában.

2011. aug. 5. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ezio, te folyton az éhező afrikai gyermekek problémáján agyalsz?

milyen jó neked, hogy van erre időd!

2011. aug. 5. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!