Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mi van a kutyámmal? Úgy...

Mi van a kutyámmal? Úgy értem, kövér, vagy csak még a téli fáradtság van benne?

Figyelt kérdés
Van egy 1 éves beagle kan kutyám, aki borzasztóan játékos. Régebben a hosszú séták után még nagyon szeretett játszani. Télen kevesebbet játszottam vele, de folyamatosan az udvaron volt, annyit futott, amennyit csak akart. Most, ahogy elkezdtünk folyamatosan egyre többet sétáltunk, rájöttem, hogy borzasztóan elfárad. És a másik az, hogy nem érezném a bunda alatt a "háját" de kövérnek látom! Elképzelhető, hogy csal a szemem, és még csak a bunda miatt látszik kicsit kövérebbnek?
2011. ápr. 2. 21:37
 1/4 anonim ***** válasza:

Egy séta mindig megterhelőbb, mint az udvaron rohangászás.

Ha van az orvosodnak mérlege, vagy meg tudod oldani a mérést, érdemes megmérni a kutyát. Amikor ducinak látod, simán új mérés és kiderül az igazság.

2011. ápr. 2. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Azért a beagle-nek nincs olyan nagy "bundája" :)

Szerintem azt ne várd, hogy elkezd vedleni, és egy filigrán kutya lesz belőle.

Egyébként a séták mindig fárasztóak. Sok új szag, inger, információ...ez megterhelő nekik. És ha télen nem jártál vele sétálni, akkor szerintem normális, hogy hamarabb kifárad.

2011. ápr. 2. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Hát a beagle eleve nem egy atletikus testalkatú kutya, de az ilyenek miatt érdemes néha megmérni a súlyát, és akkor nem kell azon agyalni, hogy a szemed csal-e vagy tényleg hízott.
2011. ápr. 2. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Igazából megmértük a dokival, azt mondta nem kövér, meg rendben van, én valahogy mégis kicsit aggódom érte. Csak azért bízom a dokiban, mert neki is beagle-je van, sőt, az én kutyám az ő kutyájának az első almában született. Köszönöm a válaszokat. Szellő lány: Az én kutyámnak - fogalmam sincs hogy ez normális-e - sokkal nagyobb téli szőre volt az ismerős beagle kutyáknál. Én ezt annak tulajdonítom, hogy ő szabadon tartott, a többiek pedig a lakásban voltak végig.
2011. ápr. 3. 10:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!