Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Van egy yorkie kiskutyám....

Van egy yorkie kiskutyám. Március 31-én volt 5 hónapos, ma mértem és a súly 4,5 kg szerintetek ez normális? Mennyi egy közepes mérető yorkie átlagos súlya?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 3. 08:41
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Nem, nem normális. Ha nincs törzskönyve, a kutyusod nem yorkshire terrier, csak a fajta jellegét hordozó keveréknek minősül. Ebben az esetben még a jelleg sem stimmel, mert egy yorkie 2-3 kg.
2011. ápr. 3. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Gratulálok a szaporítótól vásárolt kiskutyádhoz. Yorkiból nincs sem mini, sem maxi, sem közepes, sem extra mini. A Yorkshire terrierből egyetlen fajta létezi, ami a standard szerint max 3 kg.


Tegnap találkoztam egy kutyussal, akit bichonnak vettek, és nagyobb volt mint egy puli :)


Ezért kell megbízható helyről törzskönyves kutyát venni.

2011. ápr. 3. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Pipis ***** válasza:
Tenyésztőnél is kiütközhet egy ekkora kutya, bár elég ritka. Nekem 3.5 kiló körül volt a kutyusom a szőrével együtt ami azért valamennyit számított. Tenyésztőtől van, és az anyja is körülbelül ekkora, ő is tenyésszukának lenne jó, de én ivartalanítani fogom. Teljesen normálisak a felmenői, és törzskönyves kutya!
2011. ápr. 3. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!