Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van okom aggódni, ez így...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van okom aggódni, ez így teljesen átlagos/normális?

Figyelt kérdés

Párom csak szeretkezés közben mondja, hogy "szeretlek", vagy pedig ritkán facebookon,illetve sms-ben.Személyesen eddig úgy spontán a 3 hónap alatt 3x-4x ha mondta. Tudom ezt érezni kell. De én ezt valahogy nem tudom hova tenni, persze nem kell minden nap 5x, csak nekem furcsa, hogy kb csak szeretkezés közben mondjuk utána vagy nap közben egy meghittebb összebújós pillanapban is lehetne de soha.Már régebb óta ismerkedünk hivatalosan 3 hónapja vagyunk együtt és úgy kb az 1. hónap végén mondta ki először.Ez így rendjén van, vagy tényleg kicsit furcsa? Lehet, hogy csak a korábbi csalódásaim miatt "reagálom túl", de szerintem fontos kimondani is.

23L-37F


2011. okt. 10. 13:04
 1/5 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy egy korábbi kapcsolatában túl sokszor mondta viszonzás nélkül. Belőlem az váltott ki hasonló reakciót.
2011. okt. 10. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
szerintem is fura...
2011. okt. 10. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Ettől nálam nem kellene félne mert ilyen téren én vagyok a dominánsabb.Mármint én többször mondom pl.
2011. okt. 10. 13:12
 4/5 anonim ***** válasza:
sztem azért mondja akkor, mert az a legbensőségesebb pillanat.. de amugy tenyleg nem mondani kell, hanem érezni.
2011. okt. 10. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nem mondani kell, hanem úgy viselkedni.

én 6éve vagyok együtt a férjemmel és egy kezemen meg tudom számolni hogy hányszor mondta: szeretlek!

És nem is hiszem, hogy a szerelmet ki kellene mondani. Persze jó hallani, de nem ez a fontos. Ha szeret, akkor érzed, számíthatsz rá bármikor, szenvedélyes, szerelmesen ölel és ez többet ér, minden szónál

28/n

2011. okt. 10. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!