Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szerintetek?! (Kérdésed túl...

Szerintetek?! (Kérdésed túl rövid, a magyarázatod hosszú. )

Figyelt kérdés

nagyon tetszik a tervueren,a border collie, és a malinois :D

de nem tudok dönteni mindegyik mellett van olyan ami plusz jó de van hátrány is :(

hátrányok:

tervueren- van egy ismerősöm akinek ilyen van és idegbeteg:S

border collie: nem egy gazdás :S

malinois: rövid szőrű :(

szerintetek melyik a szebb e három közül?

melyik lenne alkalmas frizbire?

minden tervueren idegbeteg??

melyiket választanátok a helyemben


2011. ápr. 3. 13:05
 1/4 anonim ***** válasza:
24%
A border colliet választanám, neked szerintem az illik, jó sport kutya...A malinois az egy temperamentumos, munkamániás fajta rendőrség, kommandó alkalmazza, a tervueren is inkább ezen vonal, az nem igaz hogy mindegyik idegbeteg, nevelés kérdése csupán!
2011. ápr. 3. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Bármelyik kutya lehet idegbeteg, ha nem jól nevelik vagy rossz helyről veszik.

Én a tervuerent ajánlanám neked, mert felteszem fiatal vagy! A tervueren jó munkakutya, de lágyabb a malinoisnál, nem olyan munkamániás, könnyebb kezelni, kedevesebb, visszhúzódóbb (legalábbis akiket én ismerek). Frizbire tökéletesen alkalmas és szép is. Csak jó helyről vedd!

2011. ápr. 3. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Vagy a barátnőd cseszte el a kutyát vagy rossz helyről vette.

A tervuerenek nem idegbetegek alapból. Jó munkakutyák, főleg ha olyan kennelből van ahol dolgoznak is velük: pl. Bergerac de HU kennel. Frizbizni is lehet velük, ahogy a malival és a borderrel is.

Azt viszont döntsd el te h milyet akarsz mert a borderek és a belgák (és mindegy h tervü vagy mali) jelleme teljesen más....

2011. ápr. 3. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
0%
collie 4ever
2011. ápr. 3. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!