Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit használtok a kutyátoknál...

Mit használtok a kutyátoknál fogtisztításra és milyen gyakran adtok neki? Melyik a legjobb?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 3. 14:57
 1/8 anonim ***** válasza:
Csontot...azzal tisztítja a fogát
2011. ápr. 3. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Konkrétan nem szoktam a fogukat tisztítani. Tápot esznek, és néha adok nekik csontot, hogy szórakozzanak vele.
2011. ápr. 3. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
A száraz kenyeret nálunk imádják nasizni a kutyák. Nagyon jó fogtisztító hatású, és a beleit se szúrja ki, mint a csírke csont. Ám én kicsi korukba megszoktattam veleük a fogkefét. Havonta egyszer fogat szoktam nekik mosni epres ízű gyerek fogkrémmel. Az epres a kedvencük.
2011. ápr. 3. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Hát nem is csirkecsontot adok neki... -.-" Ne nézzél már h*lyének, nem tegnap kezdtem el kutyázni. Én is mondhatnám, hogy a legújabb vélemények szerint a tészta sem való a kutyának. Azért is ajánlják, hogy rízst főzzünk a házikaja mellé.
2011. ápr. 3. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Ninna ♥ ***** válasza:
100%

Nekem első körben ugye mindkét kutyusom száraz tápot eszik, így már olyan nagy gondot nem okoz a fogtisztítás, de azért én használok mellette mást is. A nagyobbik kutyusom minden nap kap egy Pedigree Denta Stix-et, a kicsi pedig 2 naponta egy felet, mert ez ugye felnőtteknek van, ő meg még pici.

Én is szoktam a kutyásnál füstölt csontot venni, vagy a hentesnél marha térdet, amin még van egy kis husi, és akkor azt megfőzöm neki.. de ez változó, nem minden nap kapják. Amikor hentesnél, vagy kutyaeledelesnél járok, akkor persze veszek, de különben nem.

2011. ápr. 3. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
2011. ápr. 3. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

15:51!


És ki mondta, hogy te csírke csontot adsz neki?????


Én sok más emberrel ellentétbe nem adok csírke csontot mert szilánkosra törik. Ám ezt sokan nem veszik figyelembe,és abban a tudatban vannak, hogy a csírke comb csontja milyen jó neki......

De egy szóval nem írtam, hogy te mit adsz vagy mit nem.

2011. ápr. 4. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Adok neki csontot párnaponta, van kötele is, az is tisztítja a fogát, és minden nap kap denta stixet.
2011. ápr. 5. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!