Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Értitek ezt a hirdetést?

Értitek ezt a hirdetést?

Figyelt kérdés

Mit akar ez ennyi kutyával? Ahogy olvasom elég olcsón veszi a kölyköket. Valami közvetítő féle lehet?


[link]


2011. ápr. 6. 09:19
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:

Érdekes. Erre én is kíváncsi lennék.

Csak nem külföldre viszi ki???

2011. ápr. 6. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%

Kutyakereskedő, hogy szakadna rá az ég.

bepakolja kocsiba, és megy kia németekhez, olaszokhoz.

aki túléli azt árulják csomagtartóból.

a németek már tévéműsorokat csinálnak bemutatni, hogy senki ne vegyen magyar kutyákat piacon.

2011. ápr. 6. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Igen, úgy látom viszont eladó.Megveszi a kutyákat (olcsón gondolom) és jó áron meg eladja. Na még ilyet sem olvastam soha.:)
2011. ápr. 6. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:

Én se láttam még ilyen hirdetést. Olyat már látta, sőt tapasztaltam, hogy a cigány becsöngetett hogy megvenné az összes kölyköt. De ilyet még nem, és hirtelen nem is tudtam hova rakni.

Mert van azért felsorolva néhány olyan kutya, amihez "szakértelem" kell, pl. cane corso. Lehet hogy cuki, amíg kölyök, de hirtelen "piciboci" lesz belőle.. És ha tényleg a csomiból árulja, és a "kedves szülő" megveszi a gyereknek, mert .... Bele se merek gondolni, de járhat egy kis testi sérüléssel.

Meg egyáltalán ember az ilyen???? Remélem nem ebből fog meggazdagodni, és amit idáig keresett azt is gyógyszerre költi.

2011. ápr. 6. 09:36
 5/16 anonim válasza:
Nem tudom mit csodálkoztok, így működik a világ. amire van kereslet azt eladják az ügyes kereskedők. Az már egy másik kérdés hogy itt érző élőlényekről van szó, és megesik a szívünk rajtuk ha olyasmit hallunk, hogy szenvednek. Lehet hogy kisállat kereskedése van és korrekt körülmények közt eladja gondos, szerető gazdáknak. Erre van a kisebb esély, de csak gondoljunk erre és akkor tudunk aludni. (Olyasmire ne is gondoljatok hogy gyerekeket is eladnak, rabszolgának, szervkereskedőknek stb.) Nekünk is volt anyakutyánk, és csak ellenőrzött gazdáknak adtuk oda ajándékba a kölyköket és évenként meglátogattuk ameddig követhető volt.
2011. ápr. 6. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Én ilyet sokat olvastam.Lehet a prémjük miatt veszi és eladja őket.Vagy eladja őket drágábban mint ahogy vette.Mindenesetre én nem adnák el neki kutyát.
2011. ápr. 6. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

Külföldre viszik a kutyákat, repülővel, gazdához. Állítólag!?

Hm. nem tudom, mert úgy elég sokba lehet neki egy kiskutya. A erpülőt nem nagyon hiszem el, de gazdát sem igazán, szerintem mennek külföldi kereskedésekbe, "terráriumba" a kis testűek pedig vitrinbe.

Mi spanyolországban nagyon sok ilyen kereskedést láttunk.

2011. ápr. 6. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 xnorkax ***** válasza:
Minden bizonnyal valahova tovább adja a kölyköket, de biztos nem szerető gazdáknak... Mibe, hogy külföldre megy a java?! :@ Hogy dögölne meg...
2011. ápr. 6. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Engem is hivtak valamelyik nap kiskutya ügyben. Mondtam még kettő van, erre közölte, hogy vigyem már le Ceglédre, mert másnap lesz szállitás. Akkor kérdeztem rá, hogy kereskedő? Mert akkor köszönöm tárgytalan. Még meg is volt lepve. Ezeket a felvásárolt kiskutyákat tömegesen viszik ki külföldre, és mennek állatkereskedésekbe, vagy szaporitótelepekre. Már amelyik tuléli :(
2011. ápr. 6. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Én egyszer találkoztam egy ilyesmi hirdetéssel,csak akoor nem vették,hanem kínáltak rengeteg féle-fajta-kiméretű-nagyméretű ilyen-olyan kutyát házhozszállítással stb!Utánna akartam járni a dolognak mert valahogy nem smakkolt az egész.Felvettem a kapcsolatot a hírdetővel,elmondtam neki milyen kutyát akarok.Nagyon szivélyes volt stb,csak éppen én mondtam neki,hogy el szeretnék menni megnézni a kutyusokat(mert gondoltam ha rossz helyen vannak stb-feljelentem a francba az állatvédőknél,vagy a rendőrségné!!!)Meg amúgy is az a normális-ha az ember kiválasztja a kutyut amit akar!!Szóval mikor azt mondtam,hogy elmennék én megnézni a kutyákat.....soha többbé nem tudtam elérni az illetőt!!!Szóval erről ennyit!!!
2011. ápr. 6. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!