Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Üdv. Lenne egy kérdésem ami...

Üdv. Lenne egy kérdésem ami fontos és gyors választ szeretnék! (? )

Figyelt kérdés
Na szal, Magyarországon mennyi kutyát lehet tartani egy háztartásban ?? én ugytudom hogy max 2, lehet hogy rosszul tudom, kérlek válaszoljatok, előre is k.ö.s.z.i. ??!!??
2011. ápr. 6. 19:12
 1/5 anonim ***** válasza:

a kutyatartást helyileg szabályozzák, tehát az illetékes önkormányzatnál, jegyzőnél tudod megérdeklődni

melyik település?

2011. ápr. 6. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 xnorkax ***** válasza:
Település válogatja. De könnyen ki lehet bújni a törvény alól. :)
2011. ápr. 6. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
az önkormányzati rendelettőlfügg. De ha valaki tenyésztő,kennelnévvel, adószámmal,akkor kap felmentést
2011. ápr. 6. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
én úgy tudom, hogy emberenként 3 kutya, nekem 4 kutya van a nevemen (nem vagyok tenyésztő) mind egy háztartásban él, és még soha nem kötött belénk senki.. :)
2011. ápr. 6. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Település neve Pécs, csak azért érdekelne merrt tegnap volt egy baleset ez miatt itt a patak mellett jöttek bicajjal és egyik bicajos megijedt és beleborult a patakba, van ott egy nagy farkaskutya egy kicsivel kisebb kutya meg még kisebb( a fajtájukat nemtudom) mentőt is kellett hívni, és ezért érdekelne nagyon
2011. ápr. 7. 12:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!