Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ezekből melyik a legjobb? A...

Ezekből melyik a legjobb? A legigazabb?

Figyelt kérdés

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]


2011. ápr. 7. 14:20
 1/10 xnorkax ***** válasza:

Talán az utolsó előtti, mivel az ad törzskönyvet, bár egy igazi tenyésztő csak törzskönyves kutyát ad tovább.

Egyébként a többi felejtős bőven, egyik sem ad tkt, anélkül meg veszel egy keverék kutyát...

2011. ápr. 7. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
január óta chip,oltás féregtelenítés nélkül nem is lehetne kutyát eladni.
2011. ápr. 7. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
minden igaz amit az előttem lévők írtak és még annyit, hogy ilyen nagytestű kutyáknál a dp-re nagyon figyelj ha veszel mert ha a szülők nincsenek szűrve az zsákbamacska...
2011. ápr. 7. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

azért az utolsó előttinél is ott van az a tk-val vagy tk nélkül :S elvileg azt minden kiskutyára ki kell kérni nem? lehet hogy nem tudom jól.

bernáthegyinél iszonyat fontos hogy jó helyről legyen ( persze a többinél is)de egy ilyen macerás fajtát csak jó alappal szabad venni.

2011. ápr. 7. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Én, ha bernáthegyit szeretnék és ezek közül kellene választani inkább nem kérném és nem a törzskönyv miatt, de nekem nem tetszenek, főleg az utolsó előtti szerintem nagyon csőrös, talán a legelsőből hoznék, de azt meg (ha 8 hetesek a képen) kicsinek látom. Persze ez csak az én véleményem és nem vagyok egy bernáthegyi szakértő.
2011. ápr. 7. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Az utolsó előtti is egy szaporító. Berniket is árul,sőt hónapokig hirdette,hogy berni tenyészet egyben eladó fajtaváltás miatt. Egyik tenyészkutyája sem tk-s. Szóval No comment...
2011. ápr. 7. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Ha csak a kutyákat nézem,nekem is az első tetszik,de amúgy ne hozz egyiktől sem,hacsak nem szerződéssel,szülők tk és szűréseit átvizsgálva....
2011. ápr. 7. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Ne expresszről keresgélj kutyát. Az ott hírdetők 90%-a szaporító, könnyen mellé lehet fogni. Inkább gyűjts még egy kicsit, és vegyél rendes tenyésztőtől törzskönyves, szűrésekkel, chippel és oltásokkal rendelkező egészséges kölyköt. Sokkan jobban jársz vele, minthogy veszel egy kölyköt szaporítótól, és pár hónap/év múlva el kell altatni, mert súlyos betegségei voltak.
2011. ápr. 7. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Tyler913 ***** válasza:

Legigazabb? Ezek kutyak,nem idezetek,bakker:)

Amugy mindegyik gyanus.Gyanusan alacsony arak,Tk nincs vagy "igeny szerint",5 hetes kolykok eladasra kinalasra,maguk a kepek is igenytelenek es rossz minoseguek.

Szoval en passzolnam...

2011. ápr. 7. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nekem az utolsó elötti teszik a legjobban :)
2011. ápr. 7. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!