Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen márkájú hám a legjobb?

Milyen márkájú hám a legjobb?

Figyelt kérdés

Spánielre.

K9-re gondoltam. Szerintetek??


2011. nov. 2. 13:04
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

Milyen célra?

Nekünk ilyen van: [link]

Sétához és sporthoz.

Futáshoz meg rendes szánhúzóhám.

2011. nov. 2. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 Lizaa ***** válasza:
Sztem a power hám lenne jó ha csak hobbi célra kell.
2011. nov. 2. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
41%
Ha hobbi célra kell akkor pont a power hám iszonyat felesleges. Az MUNKAHÁM, sétáltatáshoz felesleges.
2011. nov. 2. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
A power hám azért is jó, mert messziről jobban látszik mint egy hagyományos hám és fényvisszaverős is.
2011. nov. 2. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
0%
Fényvisszaverőt bármire lehet varrni. Szerintem a powerhám baromság, ráadásul drága. Vegye az aki komolyan dolgozik a kutyájával. Sétáltatáshoz sem kell hám, ha a kutya norálsian tud sétálni láb mellett, laza pórázon. És ugye egy városban lakó kutya ezeket tudja. Így a hám max divatcikk.
2011. nov. 2. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
43%
Nekünk nagyon jó sétáltatáshoz a power hám, mert lehet a fogantyújára bicikli villogót szerelni és láthatósági mellény helyett is azt használjuk, mivel láthatósági mellény nem kapható XXL-es kutyára. A póráz nem arra van kapcsolva, hanem a nyakörvre, meg a póráz amúgy is lekerül róla, amint kiértünk a városból. Szóval mindenki el tudja dönteni, hogy jó-e neki és hogy mire akarja használni. Nekem egy normál hám haszontalan lenne, pedig nem munkára használjuk ezt se.
2011. nov. 2. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

Úgy mint erre?

[link]


De akinek van több mint 5000 Ft-ja egy power hámra, hát hajrá.

2011. nov. 2. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Pontosan úgy, mint arra. Csak az nem jó láthatósági mellény helyett, mert nincs az a nagy narancssárga felülete.
2011. nov. 2. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
0%

csak súgom: ezek a power hámok munkára sem jók :)

egy mozgósabb kutyához őrző-védőre is illik olyan hámot adni, ami szügynél is fogja, súlyhúzáshoz egyértelműen nem jó, bikejöringhez megintcsak kell(ene) mellkasban is fognia, szóval igazából fittizésen kívül (lehet rá tenni felvarrókat) nem jó semmire :) és még drága is.

spániel méretű kutyára bemész a boltba (akár a kutyával együtt) és veszel egy szimpatikus hámot.

2011. nov. 2. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 Lizaa ***** válasza:

Sztem a power hám nagyon jó minőségű hám hobbira. Ugyanis ahogy előttem írta vki munkához más típusú hám kell. Én a hámot azért vettem h ha elmegyek kocogni akkor véletlenül se rántsam meg fojtóval ugyanis tud láb mellett menni vagy biztonsági övnek is átszerelhető. Nekem van sima freesnapfba vettem hám. bolyhosodik foszlott pedig nem volt olcsó így inkább úgy gondoltam kifizetek 1-2 ezer forinttal többet csak bírja ki tovább azóta ugyanazt a hámot használjuk lassan 3 éve...

Szóval aki mást mond annak biztos más tapasztalata van nekem ez a tapasztalatom.

Sztem sok előnye van ennek a hámnak még. Fényvisszaverős, van külön fogantyúja a hámon ami pl arra jó ha átkellene segíteni valamin a kutyát. Meg a tépőzáras részre lehet venni feliratot ami szerintem nagyon bohókás tud lenni persze ez már csak hab a tortán és luxus féleség .

Én voltam az aki írta a power hámot hobbi célra.

2011. nov. 2. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!