Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit csináljak, ha a fejembe...

Mit csináljak, ha a fejembe vettem hogy akarok egy Yorkshire Terrier kutyát, de a szüleim nem engedik?

Figyelt kérdés
nem tudok lemondani róla.(van egy macskánk,de szerintem össze lehetne szoktatni.)
2011. ápr. 7. 17:11
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Bosszankodj.
2011. ápr. 7. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
De valami olyat akarok,amitől megengedik.
2011. ápr. 7. 17:14
 3/12 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy? Csak azért, mert ha tudjuk, akkor lehet okosabbakat tudunk írni.
2011. ápr. 7. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

vegyél egy lakást és oda olyan állatot veszel amilyet akarsz.

addig pedig bird ki

2011. ápr. 7. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Én is sok mindent szeretnék...de egyenlőre míg szüleidnél laksz, ők mondják meg! Maximum próbálkozhatsz meggyőzni őket, többet nem tudsz
2011. ápr. 7. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Hát, ezt szerintem mindenki lejátszotta a szüleivel...mesélj nekik a fajtáról, nem kell azt mondani hogy kell egy kiskutya, csak monnd el hogy minek néztél újonnan utánna, de csak mondj jót a fajtáról. Járj ki a közeli állatmenhelyre önkéntesnek, segíts sokat a kutyákon. Végezz több házimunkát, a macskádat mégjobban gondozd az eddiginél,próbálj bizonyítani nekik. Előbb-utóbb megesik rajtad a szívük, ha nem, akkor sajnos ezt kell elfogadni. A nyavajgás nem fog segíteni, csak rosszabítod a helyzetet, légy türelmes. De ezt neked is komolyan kell gondolnod, hogy igenis 15éves keresztül gondoznád, ha esik ha szakad, és nem csak azért kérsz yorki-t mert jajj de kis cuki, meg mert lehet vele menőzni a haverok előtt. Ha ezt végiggondoltad, akkor sok sikert :)
2011. ápr. 7. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 Tyler913 ***** válasza:

Miota szeretnel yorkit? Mert,ha csak egy fellangolas az egesz,akkor inkabb vard meg,mig elmulik.Ha szulo lennek,en se vennek kutyat a gyereknek az elso szora,plane nem olyat,ami sajnos divatkutya,es sokan menozesbol veszik.


Adj idot magadnak,es legy turelemmel!Ha mostantol kezdve 1 ev mulva is kelleni fog a kutyi,es addig sokat olvasol,mindent megtudsz a fajtarol,plusz Te magad gyujtod ra ossze a penzt mondjuk nyarimunkaval,akkor a szuleid is latni fogjak,hogy ez nem csak mulo hobort Nalad,es ugy mar szinte biztos megengedik.

2011. ápr. 7. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 xnorkax ***** válasza:

Egyetértek az utolsó válaszolóval. Ha én lennék a szüleid helyében azért nem venném meg rögtön, mert szépen nézel rám, vagy azt hajtogatod, hogy akarom-akarom.

Egy kutya igenis nagy kötelezettség. Tisztában vagy ezzel? És bizony, nem kis kiadással jár. Ha a szüleid ezt nem tehetik meg, akkor nyugodj bele, előtted még az élet, lehet neked akár még 6 yorkshire terriered is. =)

Ha olyan helyzetben vagytok, tedd azt, amit Zayra tanácsolt. Ne rohand le őket, hogy anyu, apu, kell ez a kutya, holnap vegyétek meg! Mesélj sokat az álmodról, a kutyáról, készülj fel minden eshetőségre, tanulmányozd a fajtát stb. Amúgy is hipp-hopp nem lehet csak úgy kutyád, van aki akár éveket is vár az álmai kutyájára.

Végezetül remélem ez nem csak egy fellángolás, mert mondjuk az egyik osztálytársadnak lett egy yorkieja és az milyen cuki... A yorki igenis egy kutya, ráadásul egy kemény terrier. Nem olyan belülről, mint kívülről. :) Remélem ezzel tisztában vagy.

2011. ápr. 7. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Megvárod,míg felnősz és saját lábadra állsz.
2011. ápr. 7. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a kedves válaszokat! nem csak egy fellángolás,mert van az egyik barátoknak,és tisztában vagyok,hogy hogy kel tartani,ott már fürdettem is meg,meg én takarítottam utána. :)
2011. ápr. 9. 11:25
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!