Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mennyiért vágják le a kutya...

Mennyiért vágják le a kutya körmét?

Figyelt kérdés
Eléggé meglepődtem, mert az állatorvosi ár nálunk 1400-2000 ft, a kozmetikus meg 500 ft-ért levágja! Kiváncsi vagyok, máshol mennyi. Köszönöm a válaszokat!
2011. ápr. 8. 14:19
 1/5 anonim ***** válasza:
Nálunk ingyen levágja az állatorvos. Mi csak kölyökkorában vágattuk le neki, azóta sétál betonon és lekopik.
2011. ápr. 8. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
mi kutyánknak mi vágjuk karomvágó ollóval 2ezer forintba kerül.
2011. ápr. 8. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Kozmetikusnál tényleg olcsó, az állatorvosról még nem is hallottam. Szerintem ha te vágod a kutya körmét, több figyelmet igényel, mert lehet, hogy véletlenül belevágsz egy érbe, utána pedig rohanhattok az orvoshoz. Inkább kozmetikushoz vidd ha nem tudod levágni, rövid idő alatt megvan, és szerintem nem drága.
2011. ápr. 8. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem ingyen levágja mindkettő ... nemcsoda 4 kutyával, 4 macskával VIP ügyfél vagyok, azután hogy mennyi pénzt hagyok náluk :D
2011. ápr. 8. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Igen, én nem mernék belevágni magam, mert 500 ftot megér, hogy olyan csinálja, akinek ez a dolga.

8 éves a kutyi, eddig sosem kellett vágatni, mert mindig elkopott neki. De most sztem amiatt hogy már magától nem futkos, sétálgat annyit, amiatt nem kopott le, elég hosszú, már baj lehet.

Köszönöm, és várok még válaszokat!

2011. ápr. 8. 21:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!