Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Minek ajánlott, kell pontosan...

Minek ajánlott, kell pontosan benne lennie egy kutya vásárlási szerződésbe? Kinek kell ezt intézni, hol és mennyiért a tenyésztőnek, vagy a leendő gazdinak?

Figyelt kérdés
Köszi!
2011. ápr. 7. 10:36
 1/4 A kérdező kommentje:

Bocsi, még lenne egy kiegészítés: Mire kell odafigyelni, hogy tényleg jó helyről és jó kutyát vásároljon az ember, hisz nem két fillér és hosszú időre választunk társat magunknak.

Itt elég érdekes dolgokat olvastam egyesek mire képesek csak, hogy elpasszolják a kölyköket: http://www.gyakorikerdesek.hu/allatok__kutyak__1692994-kutya..

2011. ápr. 7. 10:40
 2/4 anonim ***** válasza:
2011. ápr. 7. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
az olcsokutya.hu-n mindent megtalálsz
2011. ápr. 7. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nálunk a tenyésztőnek volt szerződése, amit minden gazdi megkapott. Előre elküldte, elolvastam, mondta ha van amit még bele szeretnék venni, akkor azt beszéljük meg. Nem volt. Így amikor mentem a kölyökért aláírtam + 2 tanú.


Nálunk benne volt:

- DP garancia, ha bizonyítottan nem az én hibámból (pl. túlterhelés) lesz DP-s a kutya, akkor visszajár a vételár

- eü. garancia, az elhozataltól számított 1 hétben bármi kijön rajta visszavihetem

- vállaltam, h 1,5 éves koráig megcsináltatom a DP (csípő, könyök, váll) szűréseket

- nem adhatom el/oda a kutyát a tenyésztő tudta nélkül

- ha kiderül a kutyáról, h örökletes betegsége van akkor ivartalaníttatom


Kb. ennyi. Másra nem emlékszem.

2011. ápr. 7. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!