Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szeretnénk kiskutyát, mit...

Szeretnénk kiskutyát, mit ajánlanátok, mi a kedvenc kutyafajtátok?

Figyelt kérdés

Most van egy labradorunk(pont ma lett 7 éves:D), és már kicsit "öreg" szeretnénk mellé egy havert:). Apumék azt mondták, hogy ha lesz kiskutyája abból hagyunk, vagy hozunk egyet, de én nem szeretnék megegyszer olyat. Igaz hogy nagyon jó kutya meg , okos ,meg minden.De inkább valami mást. Én ROTI-t szeretnék vélemény, jó rosz kutya indokot is lécci.:) Egésznap kint lenne, nagyon jó helye lenne.

Vagy nektek mi a kedvenc kutyafajtátok(nem kistestű, szép,okos, házőrzésre is, de barátságos.). Indokot is...

Válaszokat köszönöm


2011. ápr. 9. 14:57
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
berni pásztor:gyönyörű,engedelmes,nagyon éber,könnyen tanítható és imádja a gyerekeket,meg a felnőttekek is :)
2011. ápr. 9. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 xnorkax ***** válasza:
Nekem a kedvenc kutyafajtám az ausztrál juhászkutya. Elég ritka, de legalább nem jön veled szemben minden alkalommal, ha sétálni mész. :) Gyönyörű, okos, gazdicentrikus, barátságos, de emellett házőrző vénája is van. Sokan összekeverik a border collieval, de ő a borderrel ellentétben nem annyira pörgős és munkamániás, de lehet vele hatalmas sétákat tenni, imád tanulni.
2011. ápr. 9. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Rotit vegyél!!! vagy doberman
2011. ápr. 9. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 gfero ***** válasza:
doberman,németjuhász,komondor
2011. ápr. 9. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
vagy amerikai akita, még a világhábroútól is megvéd titeket:D
2011. ápr. 9. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Attól, hogy valami sok ember kedvenc fajtája, még nem lesz neked alkalmas... Válassz az alapján, hogy mik a te igényeid, és mik a fajta igényei, és ahol a kettő nem ütközik, ott lesz jó. Ha most idetéved 15 bernátheegyiimádó, akkor azt veszel? Érted, minden kutyának vannak rajongói, ne ez alapján válassz.
2011. ápr. 9. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Nekem a kedvencem a kuvasz, mivel azt tartok, meg a többi magyar fajta! De szerintem mindenkinek a saját fajtája a kedvenc. A Roti egy jó választás, házőrzőnek is, meg családi kutyának is, igaz kemény, határozott nevelést igényel, mint munkakutya..de ha tudod neki biztosítani akkor nyugodtan! A hiedelmekkel ellentétben, alapból egyik kutya sem agresszív, csak az elrontott, elhanyagolt kutyák lesznek kezelhetetlenek!
2011. ápr. 9. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

Igen tudom, de érdekelnek a ti véleményeitek is, és lehet hogy valaki mond olyan fajtát is ami nekemis tetszik.... Kösznöm a válaszokat eddig:)

a berni is nagyon szép...:D csak nagyon hullik a szőre mint a kuvasznak :s

2011. ápr. 9. 16:06
 9/13 xnorkax ***** válasza:
Minden kutyának hullik a szőre.
2011. ápr. 9. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Ha ápolod a szőrét, nem csomókban fog vedleni, egyébként igen, minden kutyának hullik, de ha kinti kutya lesz, ez nem gond szerintem...átfésülöd a szőrét, az elhalt szálakat kifésülöd, ez nem probléma.
2011. ápr. 9. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!