Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ezt találtam egy oldalon. Igaz?

Ezt találtam egy oldalon. Igaz?

Figyelt kérdés

A honlap egy lányról szól aki éli az álmait és próbál minél több álmát valóra váltani. Ezeken kívül "ért az állatok nyelvén" (érzi a gondolatait) rendkívüli képesség, és több kutyaoktató is csodálkozva fogadta. A leányzó több oldalú egyéniség. Amiket már éneklésben, táncban és állatokkal való foglalkozása is mutatja. A legnagyobb álma, hogy egyszer állatorvosként dolgozzon Magyarország egyik állatkórházában. Zenei Stílusa vegyes. Otthonában igazi falkával él együtt és sose feledi az elhunyt vagy elkóborolt állatait, mivel a szívében élnek örökre. Elengedésük borzasztó nehéz, mivel a hiányuk kétségbeejtő. A legjobb tulajdonsága, hogy a szeretetét egyformán osztja hittel és akarattal. Eddig már mindent elért az életben amit egy tinédzser elérhet a világban.


Igaz, hogy ért az állatok nyelvén ? az egyik oldalon olvastam, hogy kb. 15 perc beszélgetés után eltudják mondani, hogy mit érez az állat. Ez a lány tényleg létezik ?


2011. ápr. 9. 16:53
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
nem hiszem,ha táncolna meg énekelne jól és még állat nyelven is tud biztos ismernénk sztem
2011. ápr. 9. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
úgy írták, hogy most fog debütálni. az oldalt már sajna nem tom, de próbálom megkeresni.
2011. ápr. 9. 17:03
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Elvileg ha egy falkával él, úgy mond a falka tagjaként(leállatiasodik) értheti az állatok jelzéseit, amit kiolvas a testtartásukból, esetleg hangjukból, de hogy 15 perc után megmondja mondjuk hogy a kutya mire gondol, meg mit érez, ez szerintem hülyeség...
2011. ápr. 9. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 Szniky válasza:
36%
esélyes, hogy megérti őket. Ez olyan, hogy vannak jósnők is nah abban is vagy hisz az ember, vagy nem.
2011. ápr. 9. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
érdekes egyébként nem ?? mindjárt megkeresem hol írták.
2011. ápr. 9. 17:08
 6/13 A kérdező kommentje:
[link] ez az egyik ember a másikat pedig még keresem.
2011. ápr. 9. 17:09
 7/13 anonim ***** válasza:
50%
de ha úgy veszem,én is értek a kutyám nyelvén,pl. ha fekszek,odajön a nyakamba és nyalogat azt akarja vigyem el sétálni,ha csak néz rám folyamatosan,oda megyek hozzá közel és elvezet oda amit akar(étel,játszani...),meg ha nem ráncos a homloka fáradt...ilyeneket meg lehet érteni
2011. ápr. 9. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
de gondolom, hogy másra gondolnak, vagy nem tom. de ezt meglehet tanulni ? vagy erre születni kell ?
2011. ápr. 9. 17:17
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
ennyi erővel én is értek az kutyák nyelvén aki tart kutyákat és nem csak kerti dísz az érti őket mert velük él ez nem gondolat olvasás hanem testbeszéd :D
2011. ápr. 9. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Ha ő elmondaná, az adott kutya éppen mit érez, vajon mivel lehet bizonyítani, hogy tényleg azt is érzi a kutya?
2011. ápr. 9. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!