Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ezt találtam egy oldalon. Igaz?

Ezt találtam egy oldalon. Igaz?

Figyelt kérdés

A honlap egy lányról szól aki éli az álmait és próbál minél több álmát valóra váltani. Ezeken kívül "ért az állatok nyelvén" (érzi a gondolatait) rendkívüli képesség, és több kutyaoktató is csodálkozva fogadta. A leányzó több oldalú egyéniség. Amiket már éneklésben, táncban és állatokkal való foglalkozása is mutatja. A legnagyobb álma, hogy egyszer állatorvosként dolgozzon Magyarország egyik állatkórházában. Zenei Stílusa vegyes. Otthonában igazi falkával él együtt és sose feledi az elhunyt vagy elkóborolt állatait, mivel a szívében élnek örökre. Elengedésük borzasztó nehéz, mivel a hiányuk kétségbeejtő. A legjobb tulajdonsága, hogy a szeretetét egyformán osztja hittel és akarattal. Eddig már mindent elért az életben amit egy tinédzser elérhet a világban.


Igaz, hogy ért az állatok nyelvén ? az egyik oldalon olvastam, hogy kb. 15 perc beszélgetés után eltudják mondani, hogy mit érez az állat. Ez a lány tényleg létezik ?


2011. ápr. 9. 16:53
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

,,és sose feledi az elhunyt vagy elkóborolt állatait"


Ha ez igaz volna, akkor azt is ,,megérezné" hogy miért akar elkóborólni az állat.....


Ez csak egy felelőtlen kutya tartó, ha létezik a csaj.

2011. ápr. 9. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
utána olvasgattam még és írták, hogy legelső kutyája azért ment el, hogy a gazda ne szenvedjen, mivel a halálán volt a kutya. :( elszomorító
2011. ápr. 9. 20:38
 13/13 anonim ***** válasza:
a kutyák nem tudnak gondolkodni! ők is éreznek vannak ösztöneik, de gondolataik nincsenek! az utolsó amit írtál az már tényleg hülyeség.
2011. ápr. 11. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!