Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Frisbee-sek! Mi a véleményetek...

Frisbee-sek! Mi a véleményetek a Hero frisbee korongról?

Figyelt kérdés
Mármint arra lennék kíváncsi, milyen minőségű, mennyibe kerül, és hogy hol lehet ilyet rendelni? Ja, és még szeretném kérdezni hogy milyen freisbee-t ajánlotok nekem? Kezdő vagyok, most kezdeném el a kutyámmal nyáron a kiképzést, és csak hobby szinten szeretném ezt a sportot űzni, de fontos lenne hogy a kutyám biztonságban legyen játék közben, ne sértse fel a száját a korong, és strapabíró legyen.
2011. ápr. 10. 16:06
 1/5 A kérdező kommentje:
Ja, és kihagytam hogy a kutyám Golden Retriever.
2011. ápr. 10. 16:08
 2/5 anonim ***** válasza:
nem ismerem nagyon a frisbee márkákat, de az a lényeg hogy harapásálló anyagból legyen és a széle kerekített legyen. ha bemész egy állatkereskedésbe az eladó is biztos szívesen segít :)
2011. ápr. 10. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

A versenyzők ezt is használják mivel nincs sok szabvány frizbi a forgalomban, szóval nem hinném hogy valami baj lenne vele... Az online kutyás boltokban lehet rendelni, kutyás rendezvényeken vagy kutyásoktól (pl Árkosi Józsi-keress rá). Az ára különböző minden boltban és minden típusnak (kiskutyáknak való, kezdőknek, harapásálló, fagyásálló, van mindenféle). Nekem Hero 215 van.

[link]

[link]

[link]

[link]

2011. ápr. 10. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Kezdőknek Ti melyiket ajánlanátok?
2011. ápr. 10. 19:17
 5/5 A kérdező kommentje:
Golden Retrievernek Ti ajánljátok a frisbeezést?
2011. ápr. 10. 19:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!