Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogyan vegyem rá a kutyámat...

Hogyan vegyem rá a kutyámat hogy ugorjon a frisbee-ért?

Figyelt kérdés
Nagyon szereti csinálni, meg minden, de egyszerűen nem tudom megértetni vele, hogy ugrani kel a frisbee-ért, nem megvárni, míg leesik. Valaki tud nekem segíteni?
2011. máj. 17. 15:08
 1/4 Hovarju ***** válasza:
az ebugatta honlapján remek videót találsz frizbi sulii néven.
2011. máj. 17. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
tudom végig is néztem minden adást, kétszer is, mindent úgy csinálok, de nem érti meg hogy ugrani kell érte.
2011. máj. 17. 15:49
 3/4 anonim ***** válasza:
Mert elsőre a szájába kéne adni, arra rádícsérni (klikkelni, jutalmazni, nem tudom hogy tanítas) aztán nagyon alacsonyan dobni neki, hogy egyáltalán megtanulja, hogy el kell kapni. Ha azt már tudja, akkor lehet fokozatosan egyre magasabbra, trükkösebbeket dobni.
2011. máj. 17. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Hovarju ***** válasza:

Ha gyakorlati tanácsra vágysz és ráérsz szerda délutánonként(nem tudom merre laksz), a Népligeti kutyasuliba szerdánként oktatást tartanak.

De szerintem érdeklődhetsz a netboardon is a frizbi fórumban. Biztosan fognak segíteni.

2011. máj. 17. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!