Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Muszáj naponta kicserélni a...

Muszáj naponta kicserélni a kutya ivóvizét?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 10. 21:49
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Én ki szoktam. Én se iszok állott, poros vizet, amibe minden beleszáll.

Ha ez nehezedre esik, akkor tölts annyit a táljába h az elfogyjon egy nap alatt. Így nem pazarolsz - ha ez a problémád...

2011. ápr. 10. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Te szeretnél két napos állott vizet inni?
2011. ápr. 10. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Én pl. többször is kicseréltem mikor volt kutyám, főleg nyáron, nagyon örült neki, hogy friss és hűs, egyből lefetyelte:)

de amúgy ha a tisztaságát nézzük, a tócsából is isznak a kutyák, meg hordóból meg ilyenek:D

2011. ápr. 10. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
61%
nem nem muszáj, csak lehet szívesebben iszik ő is friss vizet mint te..gondolj már bele,úgy csináld mintha magadnak raknád ki na vizet,vagy a kajáját esetleg...te innál belőle ha ott állna már3 napja?
2011. ápr. 10. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
77%
Én már akkor kicserélem, ha hiányzik belőle! Egyszer belenyáladzik, nehogy már azt igya még egyszer!
2011. ápr. 10. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 Zsófi-93 ***** válasza:
100%
Szükséges a víz cserélése minimum naponta, de jobb ha reggel-este friss vizet kap. Nyáron nem lehet tudni, milyen bogarak rakják le petéjüket-> később aranyos kis férgek lesznek a kutyában, télen pedig könnyen befagyhat a víz. Ha pedig lakásban van a kutyus, akkor is naponta, mert csak beleesik a kajamaradvány stb.
2011. ápr. 10. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
93%
Erre találták ki az autómata itatót, ha ennyire lusta vagy.
2011. ápr. 10. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
89%
Miből telik naponta (akár kétszer is) kicsierélni? Ha ennyi időd sincs a kutyádra, akkor minek tartod?!
2011. ápr. 11. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

a kérdés is sérti,és bántja a kutyásokat!!

mármint a normálisakat !

muszáj naponta wc-re menned ??

hüje !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

2011. ápr. 11. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
mert mi is a nehéz benne? Mármint miért nem tudod cserélni normálisan a vizét? Én nem napopnta, hanem olyan 3-4 óránként is cserélem akár, főleg nyáron, amikor meleg van, vagy ha látom, hogy koszos, vagy belepotyogott valami, akkor azonnal.
2011. ápr. 11. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!