Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Székrekedése van a kutyámnak....

Székrekedése van a kutyámnak. Valakinek valami ötlet házilag?

Figyelt kérdés
2 napja nem kakilt a kutyám, 1x sikerült neki egy nagyon kicsit az is ilyen gennyes volt..:S Csak szerdán kapok pénzt akkor tudom orvoshoz vinni, de addig nem várok. Valakinek valami ötlet amit otthon tudok tenni??
2011. ápr. 11. 18:45
 1/6 anonim ***** válasza:
Paraffin olajat adhatsz neki.
2011. ápr. 11. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szerintem ne akard házilag meghajtani, mert nem tudod, hogy miért is van székrekedése. Hívd fel az orvost, az nem kerül semmibe. Ha gennyes a széklete ott már valami régen rossz...
2011. ápr. 11. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
58%
Menj az orvoshoz vele. Előtte telefonon kérdezd meg, hogy fogadja-e úgy, hogy szerdán viszed a kezelés költségét. A székrekedés sok minden jele lehet.
2011. ápr. 11. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
A paraffin olajat nekem állatorvos mondta amikor a kutya lenyelt egy fél labdát, apró darabokban, és amiatt volt székrekedése. Paraffin olaj 200 Ft a patikában és semmi baja nem lesz tőle, ha nem jön be. Ha bejön akkor a kérdező több ezer forintot spórol...
2011. ápr. 11. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

ma 19:18

Csakhogy te tudtad az okát. A kérdező nem tudja, mi okozza a bajt. Ennyi a különbség csak.

2011. ápr. 11. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat. Meg próbáltam ezt a tejes szardiniás dolgot majd kiderül hogy beválik e.

Beszéltem egyik ismerősömmel aki állatorvosnál dolgozik. Holnap hozz valamit neki amivel beöntést kell neki csinálni. Elvileg utána jól lesz.

2011. ápr. 11. 20:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!