Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ugatni fog a kutyám éjszaka...

~Luci~ kérdése:

Ugatni fog a kutyám éjszaka ha a többi kutya is nagyon ugat odakint?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 12. 14:19
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
De imádom őket!!!!!
2011. ápr. 12. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

".1 kutya azért kutya hogy őrizze a területet"


... annál, aki haszonállatként tart kutyát. Aki családtagként, az kicsit másként viszonyul hozzá.

Egyébként lehet arra törekedni, hogy különösebb ok nélkül ne ugasson kutya, mert bizony zavarhatja a környezetét. És aki szereti a kutyáját, az nem akarja, hogy a környezetének terhére legyen.

Ugyanakkor aki kutyát vesz magához, annak számolnia kell azzal, hogy ugatni is szokott.

Csak nem mindegy, mennyit és miért.

2011. ápr. 13. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
Jó persze azt énis tudom hogy ugatnak a kutyák!Csak tényleg nem mindegy hogy mennyit!Az én kutyám...a kinti csak néha ugat nagyon!De nem annyira hogy felébresszen!Csak arra voltam kiváncsi(nem vagyok tapasztalt lakáskutya tartó)hogy ugat-e olyan nagyon egy kutya hogy nem hagyja aludni a gazdiékat?
2011. ápr. 13. 15:10
 14/15 LeeWie válasza:
Barátnőmnek a kiskutyája.. Tibeti Spániel. Szeritnem ő titokban alszik. Ő nappal is és éjszaka is csak akkor ugat amikor hallja a többi kutyát, szóval a nap(24h) 40%-át ablakon kilesve ugat, és arra aztán lehet szólni! Egyébként a 4.-en laknak, és jó, szótfogadó kutyus. Csak az ugatásról nem mond le
2011. ápr. 13. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Meg szoktátok nézni, hogy miért ugat éjjel? Vagy mindent a kutyára bíztok és ti csak nyugodtan aludni akartok?


Én megjártam a kutyámmal, hogy nem hittem neki. Mi társasházi lakásban lakunk vele. Éjjelente rendszerint teljesen csöndben van. mondhatom átalussza az éjszakákat.


Egyik éjjel azonban rázendített. Biztos, a szomszédok is felébredtek, mert én azt hittem, szétmegy a fejem, annyira ugatott. De félálomban csak dühös voltam és hozzávágtam a kezem ügyében levő könyvet. Elcsöndesedett.

De rosszul tettem. Mert reggel vettük észre, hogy a társasház kapuját valaki kifeszítette és ellopta a zárat, ami rézből volt...

2011. ápr. 13. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!