Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szerintetek mit kellene tennünk?

Szerintetek mit kellene tennünk?

Figyelt kérdés
pár napja találtunk egy kis tacskókutyát, a nyakára volt tekerve egy kötél, épp hogy meg tudtuk találni. Sajnos már van egy kiskutyánk és egy kiscicánk is, tehát nem tudnánk bevállalni. Ha pedig bevinnénk nyíregyházára, akkor biztosan elaltatnánk, azt pedig nagyon nem szeretnénk. Légyszi segítsetek!!!!!!!!!!!!!!!!!!
2011. ápr. 13. 19:15
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Ott a nyíregyházi menhely, vigyétek oda. Miért altatnák el?
2011. ápr. 13. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Plakátold ki a környéket, pár netes oldalra tedd fel. Ennyit tehetsz.
2011. ápr. 13. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Egyetértek! Internetre tedd fel ingyen eladó kutyaként, szerintem hamar találsz neki gazdit. A menhelyen meg hónapokig vagy évekig bent lehet.
2011. ápr. 13. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 xnorkax ***** válasza:

Olyan gazdának, aki kötelet teker a kutyára nyakára nehogy vissza add a kutyát!

Hirdesd a neten, valaki biztosan ráharap majd. Tedd fel expressz, startapróra, állatapróra, netboardra. Pár napig csak tudjátok még tartani...

2011. ápr. 13. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen a válaszokat nagyon hálás vagyok. amúgy nekünk azt mondta az állatorvos, hogy a nyíregyi menhelyre tesszük, akkor olyan mintha aláírtuk volna hogy altassák el. és nincs ötletek hova tegyem fel a kutyát?
2011. ápr. 13. 19:46
 6/13 anonim ***** válasza:
ebadta.hu
2011. ápr. 13. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
egyébként annyi eszem van hogy nem adom neki oda :(
2011. ápr. 13. 19:53
 8/13 anonim ***** válasza:
Sok gond lenne, ha megtartanátok? Tudom, pénzbe kerül, de manapság a menhelyek tele, a kiskutya, meg örülne szegény egy jó helynek... Ismerem a helyzetet, nem tudja az ember mit csináljon.
2011. ápr. 13. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
én szívem szerint megtartanám, csak tudod van 1 kutyánk és 1 macskánk is és hát nem csinálhatom azt hogy őket pedig kiteszem az utcára, nem is lenne szívem
2011. ápr. 13. 20:20
 10/13 anonim ***** válasza:
expressz.hu, kiskutya.hu, vatera.hu, teszvesz.hu, jofogas.hu, akárhová...
2011. ápr. 13. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!