Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Van 1 amerikai sztaffom és le...

Mental821 kérdése:

Van 1 amerikai sztaffom és le ált az evéssel, nem akar enni csak rág mindent szét. Közbe most született kis fiam, létezik azért nem eszik mert picit kevesebbet van vele foglalkozva és féltékeny?

Figyelt kérdés
orvoshoz már vittem féregtelenitöt kapott.
2011. ápr. 13. 19:54
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

szia!


Igen, valószínű, hogy féltékeny. Ha együtt vállaltátok a kutyát és a picit is, meg kell oldani, hogy a kutya érezze, továbbra is szereted! Pl, mikor a gyermeked alszik. Vagy a párod foglalkozzon vele. Így akar figyelmet kicsikarni belőletek!

2011. ápr. 13. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
A nemevés ismerős, bár az én staffim csak étvágytalanságból nem eszik. Hát lehet féltékeny, azt hiszi, őt már nem szeretitek. dédelgesd, simogasd, beszélj vele...
2011. ápr. 13. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Ja és idejében ismertesd össze a babával, a dominancia miatt...
2011. ápr. 13. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Jön a nyár, kutyáknak is melege van csökken az étvágyuk...
2011. ápr. 13. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
nekem is amstaffom van. nem kell folyton etetni. kihagyhatsz néha napokat, és érdemes egy kaja nélküli napot tartani minden héten legalább.
2011. ápr. 13. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
köszi a jó tanácsokat.:)
2011. ápr. 13. 21:22
 7/11 anonim ***** válasza:

Azért az összeismertetéssel csak lassan... Amikor a bátyámék kisfia megszületett (a sógornőm állatorvos mellett dolgozott évekig) megbeszéltük -hogy ne legyenek később konfliktusok- hogy amíg a picúr nem képes magától átfordulni, vagy felülni, addig a kutyával nem érintkezhet.

És soha ne hagyd őket felügyelet nélkül!


De szerintem is lelki eredetű ez az új viselkedés. Legyetek türelmesek, meg fogja szokni a babát.

A kisfiadnak boldog, szép életet kívánok:)

2011. ápr. 13. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Kicsit jobban el kéne kényeztetned a kutyát, szinte biztos hogy féltékenységből csinálja. Engeszteld ki, legyél vele sokat, és akkor csak vele, add át kicsit a gyereket a nagyszülőknek vagy a párodnak, vagy tényleg amíg alszik, akkor foglalkozz a kutyával. Ilyenkor elég érzékenyek, és a kicsit se fogja szeretni később, ha most miatta hanyagoljátok el.
2011. ápr. 14. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Azért a napokat lehet kihagyni dologra nem adnék....Az ételt még odateheted elé, majd ha nem éhes napokig, nem eszik, de ne te döntsd el, mikor éhes a kutya.
2011. ápr. 14. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
hát a gyerköc semmi féle képpen nem marad felügyelet nélkül, a kutyával föleg..ha bár mig a párom teriget addig a baba kocsi mellett a kutya hüségessen ül.elejében szaglászta nézegette de szerintem fel fogta már h ö is a család tagja.na de azért jobb félni mint meg ijedni.foglalkozva is van vele eleget,de remélem el mullik ez a féltékenység mániájja.
2011. ápr. 14. 16:28
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!