Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szerintetek mekkora szállítóbo...

Szerintetek mekkora szállítóboxot kell vennem egy törpeschnauzer szállításához?

Figyelt kérdés
Néztem már többféle méretűt, de se túl kicsit, se túl nagyot nem szeretnék. Olyan kellene, amit akár repülőre is felvihetek magammal. De hányszor hányas méret lenne szerintetek a megfelelő?
2011. ápr. 15. 09:06
 1/6 anonim ***** válasza:
Egy akkorát, mint a macskáknak van. Attól nagyobb fölösleges.
2011. ápr. 15. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Szerintem picivel nagyobb kell neki. Legalábbis az én törpesnacim magasabb mint a macska.

Nekem egy pro plan-os ajándék textilboxom van, abba még épphogy belefér.

2011. ápr. 15. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Amibe belefér.nem túl nagy nem túl kicsi
2011. ápr. 15. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat, de méretet tudnátok mondani? Pl: 60x30x40 vagy ilyesmi? Hogy mekkora legyen egy box mérete?

Picit az én snacim is nagyobb mint egy macsek. Bár nem sokkal, mert szuka, plusz még a szokványos szukaméretnél is picit kisebb, de azért egy macseknál picit nagyobb. :D

2011. ápr. 15. 09:51
 5/6 anonim ***** válasza:

Vagy ekkorát: [link]

vagy ekkorát: [link]


Szerintem a kisebb is elég neki. Épp itt van nálunk páromék tacsi keveréke. Kb olyan 8 kiló, méretre nagyobb mint egy tacsi. Őt az én kutyám 70*50*50es boxában szállítottuk, és abban azért csúszkál ide-oda. Nem biztos h az jó. Ellenben a nagyobban fel tud állni. Nem mellékes h hogy szeret aludni a tiéd? Az enyémek összegömbölyödve így nálunk mindkettőnek a két méret közül (aminél én is vacilláltam) a kisebb van nekik.

Fresnapf nincs a környéketeken? Ott ki tudnád próbálni...

2011. ápr. 15. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a válaszokat. :)
2011. ápr. 15. 14:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!