Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A kiskutyamnak, boxer, a hám...

A kiskutyamnak, boxer, a hám kidörzsölte az ugymond. Honalját. Szegénykémnek nincs ott szőr :SS . Tudok nekihámot, ami nem dorzsoli ki őt, és pld. Bőrből van?

Figyelt kérdés
A nyakorvet nem nagyon szereti.
2011. ápr. 17. 12:52
 1/8 anonim ***** válasza:
[link] itt keresgess olyan hámot ami neked megfelel (:
2011. ápr. 17. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
használj nyakörvet, ne zavarjon hogy nem szereti. majd megszokja. amúgy meg ha kidörzsöli akkor nem jól sétáltatod. a póráznak lazának kell lennie végig ha nem ezzel van baj akkor meg lazíts a hámon.
2011. ápr. 17. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nyakörv sokkal megfelelőbb egy boxernek, az hogy nem szereti azt nem ő dönti el, ráteszed és kész...hám ezeknek a kis tetű kutyáknak való inkább.
2011. ápr. 17. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm!! :))
2011. ápr. 17. 12:59
 5/8 anonim ***** válasza:

Azért is jobb a nyakörv(sima bőr,nem fojtó,főleg nem szöges!)mert tanításnál is csak azt tudod majd használni.

Nagyon nagy divat lett a hám de,nagytestű kutyánál idétlen.Egyedüli gyakorlati haszna az,ha sérült nyakú kutyára teszi az ember a gyógyulásig.

2011. ápr. 17. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nem jól tetted rá.
2011. ápr. 17. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem is boxerem van, igaz ő már nagy! Én is a julius k9 powerhámokat ajánlom, mert nagyon strapabírók, és kényelmes a kutyáknak. Nekünk is ilyen van (igaz én kiskorában nyakörvvel tanítottam, felnőtt korában tértem át a powerhámra). Csak ajánlani tudom! Ja és ezek a hámok abszolút nem néznek ki hülyén a nagykutyákon, ezek amúgyis rájuk lett tervezve eredetileg (rendőr-mentő-vakvezető kutyákra).
2011. ápr. 17. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Én is a K-9-es hámot rakom a kutyámra ha megyünk dolgozni, de nem abba van csatolva a póráz.

Viszont ha nem a méretébe veszed, vagy rosszul van rátéve, akkor az is ki fogja dörzsölni szegényt.

Én is a nyakörvet ajánlom vagy ha húz a kutya, akkor a haltit. És még ajánlanám, hogy ne Ő döntse el mi legyen, mert könnyen a fejetekre nő, és akkor nagyon nagy problémák lesznek.

Minden jót! :-)

2011. ápr. 17. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!