Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Most hol gyakoroljunk? SOS

Most hol gyakoroljunk? SOS

Figyelt kérdés

Az van, hogy van egy 5 és fél hónapos kutyám és az oviban mondták, hogy nagyon jól haladunk a behívással, de én szeretnék vele gyakorolni, hogy mégjobb legyen. Na most az a probléma, hogy nincs hol. Faluban lakunk és az igaz, hogy van nagyon sok erdős, mezős rész, de ott fél méterenként van minimum 5-6 nagytestű kutya. Ha egyedül viszem 100%, hogy megtámadnak, ha párom is jön akkor meg az a baj, hogy ott lesznek, de nem mernek a közelünkbe menni, de a kutyám biztos, hogy odamenne hozzájuk egy óvatlan pillanatban. Kutyafutattó sincs a környéken, a kert meg nagyon kicsi.


Valami ötlet?


2011. ápr. 17. 13:39
 1/3 anonim ***** válasza:
26%
Keresel egy földutat. A földutak kivisznek a semmi közepére. A semmi közepén nincs kutya, ami zavarna. Amúgy elég gáz, hogy ezt magyarázni kell, ha akarnál, akkor találnál megfelelő területet.
2011. ápr. 17. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Hát ez nem ilyen egyszerű..én értem a kérdezőt, ismerős a falusi élet, pár rokonunk lakik ott... Ott tényleg kutya kutya hátán szabadon, mindenhol...és azok támadnak is, nem csak ott körbeszaglásznak vagy hasonló. Én azt javaslom, ha van kocsitok akkor menjetek ki egy tényleg nyugodt helyre, a falutól messzebb ahol már tényleg nincs kutya..ott lehet gyakorolni.
2011. ápr. 17. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Mi a Goldenemmel faluban lakunk, és az erdőig pórázon viszem, utána meg elengedem az erdőben, de azon a részen, ahol földút van. Ja, és a temető meg házak közelében vagyunk ilyenkor. Nálunk nincsen kóbor kutya, de ha támadna, bemegyünk a temetőbe
2011. ápr. 17. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!