Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen nevet adjak border...

Milyen nevet adjak border collie szukának?

Figyelt kérdés
Milyen nevet adjak a leendő border collie szuka kutyusomnak, a dátum 2011. május 25., akkor hozzuk, és szeretnék neki egy szép nevet! A név lehet angol, meg magyar is, ismétlem, lány lesz! (:
2011. ápr. 17. 15:49
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Ariell

Arline

Árnyék

Amy

Borisz

Nadin

Nadja

Nicol

Viki

Robin

Roxy

Rose

Carmen

Holy

Hazel

2011. ápr. 17. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
74%
Bess, Sussy (Szászi), Nella, Mia, Maya, Susie, Süti, Tisha, Dalma, Csini, Bella, Daisy
2011. ápr. 17. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Zizi,Nana,Fürge
2011. ápr. 17. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Köszi, sokat segítetek, az előző kutyum szintén border collie volt, és GiGi volt a neve, anyu már régóta spekulál a Zizin, de sztem egy kicsit túloz :D
2011. ápr. 18. 14:40
 5/14 Timcsike1999 válasza:
Ella
2011. ápr. 21. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

szerintem várd meg amíg megkapod, és ha ismered már az állat tulajdonságait.. mit szeret mit nem.. válaszd így.. például.. nem adhatsz egy holt lusta "hagyj már békén" kutyának "pajkos" nevet, nem de?? és nem adhatsz egy hosszú szőrű kutyának olyan nevet hogy "kopasz" vagy mit tudom én.. ezek csak jöttek ezek a nevek, ne röhögj ki :) szerintem várd meg és egy igazán ráillő nevet adj neki.. az én kutyám úgy kapta nevét.. hogy (nálunk születtek) születése előtt ki találtam neki egy nevet.. megismertem mikor már nagyobb lett mármint mikor már szaladgált meg így.. és végül Csókos lett volna, mert imád puszilkodni, de ez a név annyira nem jött be és ebből lett a Csoki mivel csoki színű is egyben.. Szóval szerintem várd meg. és te találj ki neki egy eredeti nevet, ami tényleg eredeti és nem "kopintotad"... mert lehet hogy így később mész az utcán és vki megkérdi: -megsimogathatom?

-Persze.

-Mi a neve?

- (most legyen..) shadow (vagy mit tudom én)

-Hű ez érdekes tetszik..


Akár ez is lehet..


De ha azt mondod: -Buksi..

Lehet hogy az már unalmas lesz az illetőnek.. (bár ez lényegtelen mert kit érdekel ki mit gondol a kutyád nevéről ;P) csak feltétel..


Én az egyedi névhez ragaszkodom :)

2011. ápr. 25. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Én a Maját ajánlanám, vagy a Zoét. Jöhet még a Fanni és a Lizi is.
2011. ápr. 25. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim válasza:
Daisy vagy Cherry. :]
2011. ápr. 25. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Szerintem is akkor adj neki nevet mikor megkaptad.Mi pl.:a mi kutyánk onnan kapta a nevét,hogy anyukáméknak volt egy kutyájuk és mivel a mostanik nagyon hasonlít ezért ugyanazt a nevet kapta.Ismétlem,hogy én is kiállok az mellett,hogy miután megkapod,csak utána adj neki nevet.
2011. ápr. 25. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim válasza:
Mollie, vagy Leila, (elöre is bocsánat ha ezek már elhangzottak, de nem olvastam végig) :)
2011. ápr. 26. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!