Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Meddig képes folyamatosan...

Meddig képes folyamatosan ugatni a kutya? (többi lent)

Figyelt kérdés

Van egy 8 hetes beagle kutyusom, csináltunk neki egy kis helyet ahol le lett kerítve.Mivel most szünet van, így én itthon vagyok, mindenki más elment a családból. A kutyus az esti helyéről 8 körül kiraktam a helyére, azóta folyamatosan nyüszít, megállás nélkül. már 1 óra van. Meddig bírja még csinálni, lassan a szomszédokat is kezdi idegelni..Nem fogunk tudni minden egyes mpben ott lenni mellete amikor nem alszik. próbáljuk rászoktatni, h azzal ne ér el semmit ha nyöszörög, de már lassan 5 órán keresztül csinálja a balhét..inni,enni tud...van neki minden labda stb..

Mit tegyünk? :/


2011. ápr. 18. 12:51
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:
Próbáljuk figyelmen kívül hagyni, de 5-6 óra nyuszítést simán lenyomott, és ha most nem mentem volna ki hozzá lehet még 5-6ig nyuszített volna, amit már én se nagoyn bírtam volna elviselni..nem hogy a szomszédok..:/
2011. ápr. 18. 13:05
 12/19 anonim ***** válasza:
0%
Engem is elvertek a szuleim ha allandoan nyavalyogtam. Kutyat miert nem lehet?
2011. ápr. 18. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
100%
A francnak kell hazavinni egy 8 hetes kiskutyát, ha már most csak a kifogások jönnek, hogy miért nem tudtok foglalkozni vele?
2011. ápr. 18. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
100%

Azért kedves utolsó, mert Te -elvileg- felfogtad aggyal, hogy miért kapod a verést. Egyébként nem hinném, hogy 3-4 hónapos korodban vertek a szüleid, ugyanis ez a kutya ennyinek felel meg.


De remélem, hogy Te magad sem gondoltad komolyan, amit leírtál.

2011. ápr. 18. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
egy idő után elmegy a hangja, ha nem is teljsen de halkabb lesz, és rövidebbek az ugatások
2011. ápr. 18. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:

Nem azt mondtam hogy agyonvagni hanem csak szepen meglegyinteni a kutyahoz merten. Nyilvan engem se vagtak agyon de egy ket pofont azert kaptam.

Most olvasom hogy 8 hetes na az tenyleg korai. 3-4 honapos koraban is raer elhozni.

En mar tanitottam kutyakat "kussolni" egy ket szidas, egy ket sapka, par finom gyurasu hogolyo mikor volt, es az enyemek vacsora utan meg sem mukkannak. Azert kellett mert a szomszed bepanaszolt szoval vagy altatas vagy ez.Mondjuk azok mar egy eves volt a kissebb, a nagyobb meg kb 12.

2011. ápr. 18. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:

Igen, van olyan helyzet, amikor egy kutyának keményen el kell kapni a grabancát, de ez a legkevésbé sem az.

Képzeld el a helyzetét, elválasztották azoktól, akikkel idáig együtt élte az életét, idegen helyen van. Azért ugat, mert egyedül van, fél, és bizonytalan. Erre jön a gazdinak nevezett idegen, és rácsap egyet a fenekére.

Szerinted ebből egy kölyökkutya mit szűr le?


Viszont tanácsot nem tudok adni, hogy mit kéne tenni, mert én képtelen lennék az ilyesfajta kutyatartásra. Ha olyan kutyám lenne, aki kinti-benti, akkor minimum lenne egy kutyaajtó. Nem azt mondom, hogy a lakás minden pontjára bemehet, de legalább hadd lássa szerencsétlen, hogy ott a gazdi, és nincs egyedül.


Egyébként meg meg fogja szokni...

2011. ápr. 18. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

8 hetesen az enyem mellettem aludt egy dobozba amig megszokta hogy en vagyok az uj gazdaja es legalabb ram szamithat. Nem raktam egybol ki a vilagba hogy na nezd milyen szar.

En is voltam olyan turelmetlen hogy kutyat hozzak el 8 hetesen (fiatalkoromban). Nem mondom hogy art neki, de jobb ha nem kerul olyan hirtelen az anyja mellol

2011. ápr. 18. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
A kölyökkutyákat általában hat és tizenkét hetes koruk között választják el anyjuktól. Ez megpróbáltatást jelent a fiatal kutya számára, ezért fontos, hogy biztonságban érezze magát. Intézzük úgy, hogy a kölyöknek legyen alkalma felfedezni új otthonát, hozzászokhasson az új arcokhoz, szagokhoz és hangokhoz az esti elalvás előtt.
2011. ápr. 18. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!