Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szerinted egy DOBERMANN...

Szerinted egy DOBERMANN legyen kinézetre aranyos, vagy ne?

Figyelt kérdés

Sokan mondják, hogy egy dobermann logó fülekkel, olyan, mint egy vizsla, de, aranyosabb, mint vágott, álló fülekkel, és különben is állat kínzás megvágni egy kutya fülét, csak a kinézete miatt.

De, sokan mondják, hogy egy dobermann nem azért lett ilyen, hogy olyan aranyos legyen a külseje, mint egy magyar vizslának.

Neked mi a véleményed?


2011. ápr. 18. 19:30
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
53%
Nekem lógó fülel sokkal jobban tetszik. Játék közben tényleg aranyosak de ha kell akkor lógó füllel is tudnak félelmetesek lenni. :)
2011. ápr. 18. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
54%
ilyen kell legyen egy DOBERMANN [link]
2011. ápr. 18. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 Carena ***** válasza:
9%
A lógó fülű az selejt kutya. Azt olcsóbban is kapod meg! A dobermann úgy szép,hegyes füllel. És itt nem a szépsége számít!
2011. ápr. 18. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
33%
Szerintem nem vizslás.Dobermann lógó fülel, ahogy Isten teremtette.A vágott fül állatkínzás.Bár sokaknak nem az.Én neki vágnám le az egyik testrészét.
2011. ápr. 18. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
82%
Nekem vágott füllel tetszik jobban.
2011. ápr. 18. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
82%

ma 19:34

Nem Isten teremtette a dobermannt. Emberek hozták létre különböző fajták keresztezésével.

Ha pedig az oly kedvelt hivatkozást vesszük a farkas ősökre , nekik nem lóg a fülük még véletlenül sem. A lógó fül az ember "alkotása". Annak minden hátulütőjével.

2011. ápr. 18. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
51%
A dobermann nem aranyosság céljából lett kitenyésztve...lógó füllel is, ugyan az a határozott és kemény kutya. Aki felvágatja a fülét, annak kéne felvágni... Ez ugyan is, az emberi önzőség, na menőzök a kutyámmal, mert így milyen keményen néz ki, hegyes füllel, de abba nem gondol bele, a kutyának milyen érzés. Aki hegyes fülű kutyát akar, válasszon olyan fajtát! Ugyan is ez állatkínzás, ha belátják ha nem.
2011. ápr. 18. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
16%
Az Isten teremtette attól hogy az emberek keresztezték a fajtákat de attól még Isten teremtménye!!
2011. ápr. 18. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
22%
Az ember nem tud élőlényeket alkotni! Attól hogy tenyésztő valaki attól még nem lesz teremtő...
2011. ápr. 18. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
43%

19:46-os!

Nem vagyok vallásos csak szokták így mondani.

A farkasok úgy születnek, hogy áll a fülük.A dobi meg lógó fülel csak az ember körbevágja és fontos idegeket vág el benne meg becsavarja hogy álljon.Aztán meg hónapokig gyógyul.Gondolhatod, hogy fájhat ez a kutyának.

Aki szerint meg selejt a lógó fülű dobi az nézzen már meg pár darab kiállítás és fajtagyőztes kutya képét.Nem hinném hogy selejt lenne.

2011. ápr. 18. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!