Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ezért miért kérnek pénzt?

Ezért miért kérnek pénzt?

Figyelt kérdés
Arra gondolok,hogy pl az anya kutya bolonese,de az apa kutya más.Tehát a kicsi keverék.És ha nincs oltása,kérhetnek ilyen kutyáért pézt?
2011. ápr. 19. 15:32
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
86%
Pénzt bármiért lehet kérni, amiért adnak. Nem is értem a kérdést.
2011. ápr. 19. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
nem úgy értem!Hanem ha keverék akkor miért pénzért adják?
2011. ápr. 19. 15:34
 3/17 anonim ***** válasza:
90%
mert van olyan hülye aki fizet érte. Ha nem lenne, akkor nem tudnák pénzért adni.
2011. ápr. 19. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Ezen én is szoktam gondolkozni hétvégén puli vizsla keverékért 5000Ft-ot akartak kérni láttam kiirva. A menhelyen meg 3000Ft és az is csak adomány címszóval van hogy fennt tudják tartani a menhelyet.
2011. ápr. 19. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
29%
mert addig is etették a gazdái és ezért kérnek! nem annyit mintha eredeti lenne hanem pl 5ezer ftot.
2011. ápr. 19. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
oké,hogy eteti meg minden...de akkor arra is legyen esze,hogy a tüzelő kutyáját nem engedi össze keverékkel.
2011. ápr. 19. 15:45
 7/17 anonim ***** válasza:
77%
Szerintem meg direkt engedte össze a szukáját, mert az is ingyen volt neki. Tulajdon képpen semmit nem költ a kutyára, de a kölykökért ( még ha keverékek is ) pénzt kér, és mert édes aranyos a kölyök, meg is veszik....
2011. ápr. 19. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
31%

A keverék kutyusok nem abból lesznek, hogy tudatosan összeengedi a szukáját idegen más fajta kutyával...

Amúgy meg kérjen is érte pénzt, azokat a kutyákat is etetni kell, be kell oltatni stb...

Az a hülye aki egy keverék kutyáért "sok" pénzt ad... esetleg 10eFt-ot is...

Barátnőm 3 hete vett egy keverék kutyát 10e-ért, hát én elvoltam ájulva hogy de hülye...

2011. ápr. 19. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
70%
Szerintem a keverék kutya is csak egy kutya mint a többi...ne úgy beszéljetek róla mint ha nem érne semmit! Én is kérnék pénzt a kutyusért, még ha nem is sokat! :)
2011. ápr. 19. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 xnorkax ***** válasza:
53%
Az attól függ, mennyit kér. Mert az oltás pénzbe kerül, az etetés pénzbe kerül, a féreghajtás pénzbe kerül, így érthető, ha elkér érte mondjuk olyan 5-6 ezer forintot.
2011. ápr. 19. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!