Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Menhelyen kérnek pénzt az...

Menhelyen kérnek pénzt az állatért?

Figyelt kérdés
Vagy örülnek, ha elviszed? Bocsánat, lehet h buta kérdés, de nincs semmi tapasztalatom e téren :D
2011. júl. 21. 21:42
1 2
 1/19 biamadafaka válasza:
Nem szoktak :D
2011. júl. 21. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
Általában nem, néha az oltás árát, amit amúgy is kifizetnél...
2011. júl. 21. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
Van ahol fajtiszta állatokért igen, kb 2-4E ftot. Máshol csak annyit kérnek h lehetőségedhez mérten támogasd a menhelyet pl táp, játékok vagy segítesz vmiben.
2011. júl. 21. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
89%

Szia!

Én a székesfehérvári Hérosz menhelyről hoztam el egy kutyát 1 hónapja és kértek érte pénzt. 5 ezret minden kutyáért elkértek, plusz 3 ezer, ha ők ivartalanították. Szóval nekünk 8 ezer volt a kutya.

Én is azt hittem, hogy ingyen van, de elmagyarázták, hogy azért kérnek érte pénzt, mert valamiből fent kell tartaniuk az állatokat meg a helyet. Szerintem, ha valaki szeretne egy állaton segíteni, akkor nem fogja a földhöz vágni pár ezer forint. Viszont egy állat szerető otthonra talál, a pénzből meg a menhely tudja gondozi az ott maradt állatokat :)

Egyébként nem buta kérdés, mindig jó tájékozódni ^^

21/L

2011. júl. 21. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
Nálunk úgy van, hogy a kölyökkutyus 6000 a felnőtt pedig 3000 Ft.
2011. júl. 21. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
Max 5-10 ezret, de ha nem teheted meg, akkor sok helyen ingyen is odaadják.
2011. júl. 21. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
Az a baj, ha ezt nem teheti meg, akkor hogy fogja tovább gondozni?!
2011. júl. 21. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
Arra is készülj fel hogy örökbeadási szerződést kell aláírnod, és később ellenőrizhetik hogy milyen körülmények között tartod a kutyát-macskát, de ezeket úgyis el fogják mondani :)
2011. júl. 21. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
Szerintem amúgy, ha alapítvány, akkor elvileg nem adhatna konkrét tarifát, csak adományt fogadhatna el, de hát oka van, hogy kérik.
2011. júl. 21. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:

Nekünk is adományként írták fel az összeget. A szerződésben pedig valóban szerepel, hogy meglátogathatják, sőt el is vehetik, ha nem találják jónak a környezetet. Meg 2 hónapos csere garancia is van -.- (ha nem jó a kutya kicserélheted egy másikra...)

21.49 voltam

2011. júl. 21. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!