Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Nem tudom mi baja lehet 5...

Nem tudom mi baja lehet 5 hónapos kiskutyámnak, nem iszik csak ha csövet rakunk a kis pofijába, enni sem eszik, mi baja lehet?

Figyelt kérdés

A páromnak volt elötte egy kutyája ezekkel a tünetekkel ,elvitte állatorvoshoz,kapott a kutya vmi injekciót és éjjelre elpusztult.A kiskutyát aki most van nem akarja elvinni mert fél hogy megint elveszti,nagyon ragaszkodó tipus a párom.Az elöző kutyáját is sokáig siratta és nem is akart másikat.Most viszont hogy van ez a kis tacsi ,nagyon belébolondult.Mit tegyek a kutyával??Láza is van aszem és a pofáját szorossan zárva tartja.Ha stét húzom akkor a kezembe harap.Js és találtam benne egy kullancsot.Hétfőn nem volt még semmi baja,tegnap óta vannak ezek a tünetek.

Én is nagyon szeretem a mi kis Dórkánkat.Segitsetek

Egy aggodó 22 éves lány


2011. ápr. 20. 15:19
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Megértem, hogy ennyire ragaszkodik hozzá, de ha nem viszitek orvoshoz, sokkal nagyobb az esély, hogy elpusztul! Az orvos csak segíteni tud rajta, vigyétek el gyorsan!
2011. ápr. 20. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Mindenképpen orvos! ha nem bízik a párod a régiben, másikat kell keresni. A kiskutya nagyon beteg. Magától nem fog meggyógyulni. Hol laktok? Ha kap is injekciót először, egy jó doki labort csináltat neki mindenképpen, ha nem egyértelmű, mi a baja.
2011. ápr. 20. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
A kutya babéziás! Ha nem kap kezelést elpusztul!
2011. ápr. 20. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
ok rendben megpróbálom rábeszélni és megmutatom neki mit írtatok.Nagyon szeretem én is a kis kutyát,amúgy egy tacsiról van szó.Csóválja a farkát ha meglát,meg jön utánam.ahol lakok csak 1 állatorvos van.
2011. ápr. 20. 15:30
 5/15 anonim ***** válasza:

Ha nem viszi orvoshoz nagyobb valószínűséggel pusztul el.

Ismerősi körömben is volt most egy kutya, annak is valami kullancstól összeszedett baja volt. Kapott 2 injekciót és kiszedték a kullancsot. 2 nap alatt rendbe jött.

Szerintem elég gyenge kifogás, hogy ezért nem viszi orvoshoz. ha ragaszkodok egy állathoz és szeretem, akkor az első, hogy olyan helyre viszem, ahol tudnak rajta segíteni, nem pedig bízok a csodában és várom tétlenül, hogy elpusztuljon.

2011. ápr. 20. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Ne rábeszélgess, fogd a kutyát, be a kocsiba és irány az orvos. A párod meg csak sirassa a nem tudommilyét otthon. Az eszem megáll az ilyenen.
2011. ápr. 20. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Akkor el kell menni kicsit távolabb onnan ahol laksz és keresni egy hozzáértő állatorvost! Ha tényleg babesiás a kullancstól, akkor minden óra számít a túlélése érdekében!
2011. ápr. 20. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
A kullancsot tegnap kiszedtem és elégettem,mivel lábtörés után vagyok egyedül nem megy.beszéltem vele telefonon hogy amint haza jött a munkából indulunk az állatorvoshoz!
2011. ápr. 20. 15:49
 9/15 anonim ***** válasza:

Babéziás.

Írd meg majd mi lett vele.

2011. ápr. 20. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Nem tud kijönni a doki? Ha megvan a száma, biztos kimegy, ha hívjátok!
2011. ápr. 20. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!