Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Nem tudom mi baja lehet 5...

Nem tudom mi baja lehet 5 hónapos kiskutyámnak, nem iszik csak ha csövet rakunk a kis pofijába, enni sem eszik, mi baja lehet?

Figyelt kérdés

A páromnak volt elötte egy kutyája ezekkel a tünetekkel ,elvitte állatorvoshoz,kapott a kutya vmi injekciót és éjjelre elpusztult.A kiskutyát aki most van nem akarja elvinni mert fél hogy megint elveszti,nagyon ragaszkodó tipus a párom.Az elöző kutyáját is sokáig siratta és nem is akart másikat.Most viszont hogy van ez a kis tacsi ,nagyon belébolondult.Mit tegyek a kutyával??Láza is van aszem és a pofáját szorossan zárva tartja.Ha stét húzom akkor a kezembe harap.Js és találtam benne egy kullancsot.Hétfőn nem volt még semmi baja,tegnap óta vannak ezek a tünetek.

Én is nagyon szeretem a mi kis Dórkánkat.Segitsetek

Egy aggodó 22 éves lány


2011. ápr. 20. 15:19
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
A kutya babéziás, ami halálos betegség és nagyon gyors lefolyású. 2-3 nap és megfelelő kezelés (imizol + infúzió) a kutya elpusztul.
2011. ápr. 20. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
Elvittük tegnap állatorvoshoz és kiderült patkányméreggel megmérgezték.kapott injekciót és ma kell vissza mennünk ha hív a doki.A kutyus evett ivott ma már és ki is jött a kuckójából és nagyon éber volt még ugatott is.A doki azt mondta 50-50% hogy életben marad,de ha minden igaz akkor időben vittük még és megelőztük a nagyobb bajt.Ez egy másik állatorvos volt,nagyon aranyos.Remélem minden rendben lesz és nem esik vissza
2011. ápr. 21. 16:55
 13/15 anonim ***** válasza:

Jobbulást a kutyának!!

Remélem, megtaláltátok azt az orvost, akiben meg tudtok bízni.

2011. ápr. 21. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
bocs hogy tegnap nem írtam meg,a kutyussal minden rendben,tegnap kapott még 3 injekciót és sokkal jobban van.A doki azt mondta túl vagyunk a nehezén ,már csak vissza kell híznia.Amúgy 6 injekciót kapott meg 1 féreghajtót és a kivizsgálással együtt 5000ft-ot kért csak el.
2011. ápr. 22. 14:56
 15/15 anonim ***** válasza:

Gyors gyógyulást a kutyádnak!

Az udvart pedig ellenőrizzétek, hogy ne legyen újra baj.

2011. ápr. 22. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!