Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit csináljak hogy a kutyám...

Mit csináljak hogy a kutyám ne foglalja el a hintaágyat?

Figyelt kérdés
Kinti kutyus, és ma reggel az erkélyről arra kaptam, hogy alszik a hintaágyban. Rászóltam de ő nem látott mivel az emeleten voltam. Pár perc múlva megint kinéztem, és megint a hintaágyban volt. Ekkor lementem, és kiszaladtam és újra rászóltam. Nem akarom megdorgálni, mert ha kinyitom az ajtót és odaszalad hozzám és akkor már nem dorgálhatom meg...
2011. ápr. 21. 09:30
1 2 3
 1/22 xnorkax ***** válasza:
Érd tetten! Mikor nem tudja, hogy jössz hirtelen és erélyesen szólj rá, hogy lefelé, vagy nem, vagy ilyesmi. Nem tudom, milyen tiltószavat használsz. Bár az kissé bajos lesz, hogy azt, hogy tiltsd meg neki, hogy akkor se menjen fel, mikor nem vagy otthon.
2011. ápr. 21. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
Igen, csak úgy ér valamit a szidás, ha tetten éred, különben nem érti miért kapja... Amúgy nekem is a hintaágyban szunyálnak mindig, imádják...mondjuk ez egy rosszabb hintaágy, nem amit mi használunk, ez úgy mond az övék..:)
2011. ápr. 21. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 petya14 ***** válasza:
figyi tegyél rá egy jó széles zacskót az ágyra és szórj rá piros paprikát vagy borsot és az irritálja a kutyának az orrát és 100% hogy még a közelébe sem merészkedik amúgy ez jó arra is ha van a kertben valami virág és ha nem szeretnéd hogy dolgát végezze a virágon akkor szórd körbe nekem be jött :) és ez most nem csak egy szívatás ez tényleg működik
2011. ápr. 21. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:

Az a nehéz, hogy ráadásul olyankor kellene tetten érni, mikor épp mászik fel. A legjobb lenne valami csapdát állítani neki, amitől hogyha felmászik, akkor hirtelen leesik valami hangos dolog, vagy ilyesmi.


Vagy B-verzió, hogy leselkedsz olyan helyről ahol nem lát, és ahogy mászna, már oda is csapsz valami csörgő zörgő tárgyat.

2011. ápr. 21. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 ikukac válasza:
Hát ülj bele hamarabb!
2011. ápr. 21. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
Miért baj, ha ott van?
2011. ápr. 21. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Azért baj, mert ha apa meglátja akkor nagyon berág rá... Engem nem zavar. Az a problémám, hogy szerintem éjjel mászik rá és ott is alszik és most is csak azért vettem észre mert nem volt suli. Reggel meg ha meglátom hogy ottvan és megyek az ajtóhoz akkor már az ajtó nyílására leugrik. A pirospaprika nem árt neki? Mert akkor kipróbálom. :)

2011. ápr. 21. 13:46
 8/22 petya14 ***** válasza:
nem nem árt neki csak nem szereti a szagát szóval nyugodtan ha ártana neki nem írtam volna ide :) mert a kutya az egyetlen állat amelyiket soha nem bántanám max ha nevelésről van szó
2011. ápr. 21. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:
Kipróbáltuk a borsot, de ugyanúgy ott aludt... Azt találtuk ki, hogy fölhajtjuk a matracot. Arra nem tudtok valamit hogy ne szedje le? Mert most gumipókkal van rögzítve :D
2011. ápr. 23. 13:08
 10/22 anonim ***** válasza:
85%

Se a lakásba nem mehet be, se a hintaágyra nem fekhet.

Vajon mi baja lesz a hintaágynak?

Egy "kinti" kutyának nálatok milyen jogai vannak? Őrizheti a házat?

Nem gondolod, hogy a kutya lévén falkaálalt, a ti közelségeteket hiányolja ilyenkor?

Ha már nem méltó arra, hogy a lakásotokba betegye a lábát, legalább szerezzetek be mellé egy másik kutyát, hogy ne legyen egyedül.

Mert ti csak az ablakból pislogtok ki felé, gondolom foglalkozás, séta nem dukál már neki.


Remélem, ha neked van olyan kedves tárgyad, ami hozzád közelállóra emlékeztet - elveszik tőled, vagy elveszted..

Akkor gondolj majd a kutyádra, akit kiüldöztök a közelségetekből...

2011. ápr. 23. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!