Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit csináljak hogy a kutyám...

Mit csináljak hogy a kutyám ne foglalja el a hintaágyat?

Figyelt kérdés
Kinti kutyus, és ma reggel az erkélyről arra kaptam, hogy alszik a hintaágyban. Rászóltam de ő nem látott mivel az emeleten voltam. Pár perc múlva megint kinéztem, és megint a hintaágyban volt. Ekkor lementem, és kiszaladtam és újra rászóltam. Nem akarom megdorgálni, mert ha kinyitom az ajtót és odaszalad hozzám és akkor már nem dorgálhatom meg...
2011. ápr. 21. 09:30
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
Ahogy idősebb lesz, megkomolyodik, nem fogja kiásni a virágokat, jobban szót fogad. De nevelni kell, mit szabad és mit nem. Ha nincs a hintaágyon a pléd, nem mehet fel, ezt kellene megértenie.
2011. ápr. 24. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:

Imádom, mikor valaki kérdez, aztán félresörpi a választ, mintha mindent jobban tudna.

Bizony, a kutyát nevelni kell. Ha foglalkoztatva van, ha megfelelően mozgatva van, akkor nem vesz fel rossz szokást, mint a virágágyás kiásása.

Tévhit, hogy egy kertbe kicsapott kutyának megvan a mozgásigénye. Egyedül és foglalkozás nélkül csak elvadul és egy csomó rossz tulajdonságot vesz fel.

A kutya nem a kert tartozéka, hanem élőlény, akit nevelni, szocializálni kell.

Aki ezt nem akarja vállalni, az ne tartson kutyát.

Egy riasztóberendezéssel jobban jár, ha a házat akarja őriztetni.

2011. ápr. 24. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!