Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Lehet már sétálni vinni? 3...

Lehet már sétálni vinni? 3 hónapos, tegnap kapta meg a 3. oltását, a következő a veszettség elleni lesz.

Figyelt kérdés
2011. ápr. 21. 11:01
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Akkor lehet vinni, ha minden oltása megvan ami szükséges, féregtelenítést kapott és bolha kullancs ellen, valami szert.
2011. ápr. 21. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim válasza:
én 3honapos korában már vittem.Doki azt mondta,ne engedjem a kutyákhoz,mert még hiányzott valamelyik olytása,hog elkaphat valamit,sétáltattam és nem engedtem oda semmilyen kutyához,de ezcsak 2-3napig volt így.
2011. ápr. 21. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Viheted.A veszettséget nem jellemző, hogy elkapja bármely más kutyától.
2011. ápr. 21. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Vidd nyugodtan, veszettséget nem fog elkapni. Elvileg kéne még várni pár napot, mire az oltás hat, de szerintem túlzott óvatosság. Hadd menjen szegény, szüksége van rá!
2011. ápr. 21. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 ikukac válasza:
0%
3.hónapos? Persze hogy lehet! Jobb lett volna ha 1 hónaposan kezditek el. De igy is jó! Csak tanulja meg hogyan kell viselkedni a pórázon!
2011. ápr. 21. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat, akkor mindjárt körül is nézünk a környéken :DD

Az 1 hónapos dolog nem jött vna össze, még csak 2 hete van nálunk :)

2011. ápr. 21. 11:20
 7/14 anonim ***** válasza:
arra figyeljetek, hogy elvileg,veszettség elleni nélkül, nem vihetnétek utcára. Ha megállít a közterületfelügyelő vagy rendőr és nincs meg a veszettségije, elvileg megbüntethet.
2011. ápr. 21. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
a környékünkön nincsenek rendőrök. és csak egy kis kört szeretnék vele menni, hogy szokja a pórázt, a sétát.
2011. ápr. 21. 11:24
 9/14 anonim ***** válasza:
Csendben mondom,hogy kölyöknél nem szoktak balhézni, azért írtam,hogy "elvileg"
2011. ápr. 21. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
féreghajtás és első oltás után már simán,kövezzetek meg de ennyivel is már simán lehet vinni kutyák közé,semmi baja nem lesz.bolhanyakörv vagy valami még kellhet rá se más nem nagyon
2011. ápr. 21. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!