Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit tehetnénk a kutyákért?...

Mit tehetnénk a kutyákért? Van két kutya a munkahelyem közelében, egyik németjuhász, a másik valami nagyobb testű, de úgy néznek ki mint az agarak.

Figyelt kérdés
Szemmel láthatólag éheznek, ha megsímogatjuk őket, bekapják a kezünket, annyira mohón ennének. A gazdája egy öreg spiné, aki üvölt ha adunk enni a kutyának (normál esetben én se örülnék ha etetnék a kutyámat)mondván hogy nem éhesek, kapnak amennyi kell nekik. Nehéz ezt végignézni, pedig nem vagyok az az elszánt állatvédő. Valami fórum, vagy feljelentési lehetőség létezik?
2009. márc. 4. 20:39
 1/7 anonim válasza:
100%

én ráküldeném az állatvédőket,

[link]

2009. márc. 4. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
merre dolgozol? talán tudok segíteni
2009. márc. 4. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Csömöri út a 14. kerületben, ott van a két kis jószág.
2009. márc. 4. 21:21
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Mentsd meg szegény kutyákat valahogy:(((

Azt nem értem az ilyen "embernek" minek kutya?Hihetetlen...

2009. márc. 4. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Küldj privát emailt, kicsit pontosabb leírással és mindenképp küldeni fogom a megfelelő embereket. TUdnod kell, hogy nem egyszerű ilyen ügyekben intézkedni, mert hivatalos elkobzásnál nem olyan helyre kerülnek a kutyák, ami ideális. megbeszéljük csak küld azt a mélt.
2009. márc. 5. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Jobb lenne a pontos cím, mivel nem én megyek oda, hanem állatvédelmist küldenék. Macerás ha több emberen keresztül, elmondás alapján kell odatalálni. Kérlek viszont, hogy tényleg legyen komoly ok a kiszállásra, nem szeretném feleslegesen ugráűltatni őket.
2009. márc. 5. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Rendben. Ha megyek dolgozni megnézem a címet és küldök fotót is a kutyákról.
2009. márc. 5. 20:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!