Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » El kell altatnunk a labrador...

El kell altatnunk a labrador kutyusunkat, ha nem viszi el valaki. Mit tudnék tenni?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 21. 18:59
1 2 3
 11/25 anonim válasza:
Igen, teljesen igazad van, ezt én sem értem! De megváltoztatni nem tudod ezt a helyzetet! Ezért inkább próbálj segíteni! Én is ezért linkeltem ide hirdetőhelyeket!
2011. ápr. 21. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
de legalább írná le a kérdező,hogy miért kell ezt tenniük!akkor talán megértenénk
2011. ápr. 21. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
86%

19.32: mondj egyetlen egy olyan indokot, csak egyet, ami miatt megbocsátható h valaki elaltattassa a kutyáját - egy olyan kutyát kutyát aki - feltételezhetően (mivel ha valaki elviszi akkor nem altatják el) - egészséges.

Így leszarok bármilyen körülményt és mélységesem elítélem az olyan embert, aki még csak fenyegetés és érzelmi zsarolás szintjén is felveti h elaltatja a saját kutyáját....pláne ha ezt még komolyan is gondolja és tényleg megtenné, ha nem lenne aki elvinné.

2011. ápr. 21. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:

Nem mindenkinek természetes az, hogy tudja, miként lehet megoldani az ilyen helyzetet.

Ide írt, segítséget kért. Ez azért jelent valamit.

2011. ápr. 21. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
100%
akkor kellett volna segítséget kérnie mikor bevállalt egy kutyát
2011. ápr. 21. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
53%

Ehhez nem kell IQ bajnoknak lenni. Érdekes, ha az embernek már nem kell az autója, akkor azt el tudja adni, tud neki "új gazdát keresni", és nem töri szanaszéjjel, csak mert nem kell senkinek az első nap amikor kigondolta h megválna tőle...

Nem fogom fölmenteni, és a mennyekbe vinni azért mert vette a fáradságot, h megoldást találjon arra, h elpasszolja azt a kutyát akiért ő vállalt felelősséget egy életre amikor magához vette.

Ha meg gazdit keres neki, akkor nem kell ez a gusztustalan, érzelmi zsarolós szöveg, h "ha nem lesz gazdija elaltatjuk". Undorító.

2011. ápr. 21. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 A kérdező kommentje:

sajnálom h nem írtam le először h mi miatt van ez a helyzet..

énis elvből elítélném ha valaki minden ok nélkül altatná el a kutyusát.. tavaly nyáron mikor megvettük akkor költöztünk egy nagy kertescsaládi házba és senki nem ara fog gondolni h most majdnem egy év után újra költözünk, de sajnos többszáz kilóméterrel arréb és ott lakásba, tehát oda nem vihetünk kutyust. próbálom hirdetni, nem nagyon jelentkeztek, mert már volt hirdetve ezelőtt is..

2011. ápr. 22. 09:13
 18/25 anonim ***** válasza:

panelban is lehet kutyát tartani...csak nemakarás kérdése gondolom a szüleid részéről. ha albérlet az más.

(amugy ne támadjatok le a paneles vélemény miatt. tudom h nem ideális, de eleget mizgatva pont annyit alszik a lakásban mint amennyit a kertben aludna)

2011. ápr. 22. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 A kérdező kommentje:
én nem támadom a paneles dolgot, de mivel nagyobb testű kutyus ezért nem gondolom túl jónak, és egyébként sajna albérlet...
2011. ápr. 22. 09:34
 20/25 anonim ***** válasza:
75%

Ez a magyar kutyatartas? :D

Kell egy kutya, mert az milyen tökjo dolog, aztan ha mar utunkban lesz, mert mas dolgok sokkal fontosabbak, akkor öljuk meg...

Mikor ertik mar meg az emberek Magyarorszagon, hogy kutyat tartani luxus, es aki nem engedhet meg maganak luxust, az ne tartson kutyat?

2011. ápr. 22. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!