Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Tényleg létezik ilyen kutyákra...

Tényleg létezik ilyen kutyákra vonatkozó amerikai törvény? Mit gondoltok erről?

Figyelt kérdés

Azt hallottam valahol, hogy egyes államokban be lehet perelni valakit azért, ha az utcán például, sétáltatás közben valaki megijed a kutyájától. Mondjuk, ha egy gyerek sírni kezd, mert megijedt a kutyától, az anyja mondhatja, hogy ez maradandó károsodást okozhat neki.


Ez nem baromság? Mármint, ha kiviszi a gyereket a parkba és ott nekirepül egy méh mondjuk, az nem okoz maradandó károsodást? (bepereli a méhkast vagy a királynőt vagy mi?!:D)


2011. ápr. 21. 21:36
 1/5 anonim ***** válasza:
Én sem tudom, hogy létezik-e, de ez hülyeség. És ha egy másik gyerektől vagy egy felnőttől vagy egy kocsitól ijed meg???... mondjuk amilyen hülye törvények vannak Amerikában, nem lepődnék meg, ha létezne ilyen...
2011. ápr. 21. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem hallottam még erről, de simán kinézem belőlük.
2011. ápr. 21. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Az amerikaiak ilyen perekedési szempontból nagyon hülyék, szörnyen.De ilyen törvény még náluk sincs.
2011. ápr. 21. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

de te mint magánember természetesen bármiért polgári pert indíthatsz, azért is, ha megijedtél a kutyától. Aztán majd a bíróság eldönti, hogy igaz-e.

De ezt itthon is megteheted.

2011. ápr. 21. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Azért ez szerintem nem igaz,vagy itt-ott eltér a valóságtól.Ki a fene tudná nyomon követni és bizonyítani?De olyat már hallottam,hogy egy nő kimosta a macskáját a mosógépben,mert meg akarta fürdetni,csak lusta volt vizet engedni a kádba....A macska szerencsétlen megfulladt,a nő beperelte a gyártót,mert nem írták bele a használati utasításba,hogy háziállat mosására alkalmatlan,ráadásul vmi pedigrés méregdrága macska volt.És hihetetlen módon megnyerte a pert.Talán ebből okulva írták rá a mikrókra is,hogy abban meg ne szárítsák az állataikat,a kínaiak meg a hajszárítóra,hogy "Ne használja alvás közben!"....
2012. márc. 23. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!