Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miért nem ismert meg a kutyám?

Miért nem ismert meg a kutyám?

Figyelt kérdés

ma délután mentem ki az udvarra és elkezdett rám morogni meg ugatni és még a hátán is felállt a szőr pár napja meg morgott rám mikor mentem oda hozzá már öreg kutya 13 éves

miért viselkedett így?


2011. ápr. 21. 23:39
 1/7 anonim ***** válasza:
lehet rosszul lát már
2011. ápr. 21. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
vagy lehet agydaganat vagy egy vérrög az agyában meg ezer millió oka, ami az idegrendszer működését megzavarja. jó lenne, ha látná egy lelkiismeretes orvos, aki nem csak rávágja hogy öreg és altasd el, hanem kideríti mi az oka és ha még lehet segíteni, akkor meggyógyítja. milyen kutyus?
2011. ápr. 22. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
doberman szerűség
2011. ápr. 22. 00:11
 4/7 anonim ***** válasza:
0%
mert a kutyák ösztönlények.
2011. ápr. 22. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
0%
Azért mert elhanyagolod, nem törődsz vele
2011. ápr. 22. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
nem hanyagolom el mindennap foglalkozok vele én törődöm a kutyával családból legtöbbet
2011. ápr. 22. 00:43
 7/7 anonim ***** válasza:
Egyszerűen csak öreg már. Rossz a látása vagy a hallása és a memóriája. Lehet hogy fáj is valamilye.
2011. ápr. 22. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!