Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Most készülök tápot váltani,...

Most készülök tápot váltani, a Hill's Since Plan mellett döntöttem? Mit jelentenek rajta az egyes jelzések?

Figyelt kérdés
Select goldról váltunk, törpe uszkárom van. Múltkor nézelődtem, kezembe akadt egy Hill's táp, és az alatt, hogy aktív kutyáknak való, ilyen jelzést találtam: 1-6, 1-5, ez mit jelent?
2011. ápr. 22. 11:46
 1/7 A kérdező kommentje:
*science plan
2011. ápr. 26. 11:37
 2/7 anonim ***** válasza:

Azt ajánlom,ilyen árfekvésben válassz más tápot.

A Hill's összetételét nézd meg,ennyi pénzért hús is lehet benne akár,nem a rengeteg gabona,és a szóját bármilyen formában kihagyhatnák belőle ennyi pénzért.

Amúgy sem az aktív kutyának valót ajánlanám bármely márkából,hacsak nem sportol a kutyád.Az aktív kutyának készült táp munkakutyáknak való.

[link]

Bal oldalt alul az Index menüpontban megtalálod betűrendben a tápok részletes elemzését,olvasd el,mit ír a Hill's-ről.

Neki jó lenne a sima Adult is.

2011. ápr. 26. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
rendben, megfontolom, és köszönöm :D.
2011. ápr. 26. 18:56
 4/7 anonim ***** válasza:
A múltkor vemhes tápot kerestem, és egy csomó márka oldalán láttam olyat, hogy fajtatáp, és uszkárnak való mindegyik között volt. Azt ajánlom, hogy keress az uszkár lap.hu-n nagyon neves és kiváló kennelt, és hívd fel a kenneltulajdonosokat, akár többet is, hogy ők melyiket használják, melyik vált be, ez alapján lehet igazi tapasztalatot gyűjteni a megfelelő márkáról!
2011. ápr. 26. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

rendben, közben már be is szereztem RC uszkároknak valót.

köszönöm

2011. ápr. 27. 19:48
 6/7 anonim ***** válasza:
Mennyibe került, ha szabad kérdezni?(utolsó vagyok)
2011. máj. 2. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
attól függ, hol, mert végül fressnapvan vettem, 4 kg 4500 ft talán, de egyelőre csak fele fele arányban a bioplannel
2011. máj. 5. 14:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!