Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit tegyek az ellen, hogy...

Mit tegyek az ellen, hogy beszokjon a házba a rottweilerem?

Figyelt kérdés
Van olyan nap amikor egész nap kinnt van.De olyan is amikor elég sok időt bennt tartózkodik,néha éjszaka is.
2011. ápr. 23. 09:07
 1/4 anonim ***** válasza:

??? Ha nem akarod, hogy bent legyen,akkor küld ki.

Nem egészen értem mi a kérés

2011. ápr. 23. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Szeretem ha bennt van velem, de ne akarjon minden áron bennt lenni.
2011. ápr. 23. 09:27
 3/4 anonim ***** válasza:

Akkor küld ki.

A kutya úgyis veled akar lenni, az ellen nem tehetsz semmit. Kimegy bóklászik egy kicsit, de utána visszajön olyan helyre ahonnan láthat.

Nem értem,hogy mit akarsz. legyen veled de ne is, bent is legyen, de kint is, legyen is rajta ruha, meg ne is......

2011. ápr. 23. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
játszál vele kint az udvaron pár órára hagyd kint ( csukd be a bejárati ajtótokat, hogy ne jöjjön be ) te menj be és hiába néz rád az ablakon keresztül boci szemekkel, akkor se engedd be. estére meg hozd be. nappal legyen kint este meg bent :))) sok sikert :)
2011. ápr. 23. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!