Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mi kell még? (Kérdésed túl...

Mi kell még? (Kérdésed túl rövid, a magyarázatod hosszú. )

Figyelt kérdés

na az a helyzet, hogy ma voltam kint segítőként az örökbefogadó napon és bele szerettem egy kutyusba, örökbe is fogadtam (:

nagyon aranyos csak az a baj hogy a sarokba fekszik / ül és mintha lenne egy láthatatlan fal nem jön tovább?

gondolom idő szeretet türelem meg kaja kell és megnyugszik de mit tehetnék még???

A másik kutyusom nagyon szereti :)

kb hány nap alatt nyugszik meg?


2011. ápr. 23. 21:32
 1/5 anonim ***** válasza:
Türelmesnek kell lenned, az elő életét nem tudhatod miken ment keresztül, lehet rossz tapasztalatok, bármi...most még érthető, ha nem közeledik feléd, bizalmatlan is gondolom, meg nincs is hozzászokva hogy szeretgetik. óvatosan simogasd, foglalkozz vele, játszatok, csemegék stb..Idővel belátja, hogy benned megbízhat, és mindenhova követni fog. Most még kis idő kell neki. Sok sikert! üdv.
2011. ápr. 23. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Ninna ♥ ***** válasza:
100%
Most az a legfontosabb, hogy ne zargasd. Ha nem fél tőled, akkor amikor arra jársz, simogasd meg, cirógasd meg, adj a kezedből jutalomfalatot. De így ne nagyon legyél mindig csak vele, de kezdeményezz te. Előbb-utóbb nyitni fog feléd. Te csak éld szépen az életed a kutyáddal, de ne zárd ki őt se semmiből. Adj neki rendesen enni, amikor olyanod van akkor akár kézből is, de ha tart tőled, ne erőltess semmit. Nem csoda, hogy ha ma fogadtad örökbe, így viselkedik még. Távolságtartó lesz még pár napig az biztos, de utána fel fog oldódni. : )
2011. ápr. 23. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Türelem, ne zargasd. Hagy, hogy a maga tempójában nyíljon ki. Ha közeledik feléd, arra mindig mehet a jutalom, de ha magától nem közeledik, akkor te is kerüld el. Tegyél vegyél, pakolássz, viselkedj normálisan, ne is nézz rá.


Tudom, hogy ez marha nehéz, én is épp azért függök a neten, mert ma hoztam haza egy ideiglenes kutyát, és próbálom lekötni magam, mert legszívesebben halálra tutjgatnám, és most azonnal megpróbálnék jóvá tenni minden rosszat amit az élettől kapott. De a kutyának az az érdeke, hogy ezt ne most tegyem.

2011. ápr. 23. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
2-3 nap simogasd sokat, játszál vele :) a másik kutyusoddal is foglalkozzál de ne tul sokat addig amig nem nyugodt mert féltékeny lesz, hogy ővele nem játszol :) Jó kutyizást :D
2011. ápr. 23. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Akkor jól gondoltam (:
2011. ápr. 23. 22:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!